• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Betty's Kitchen

Recepten & Food fotografie

  • Home
  • Recepten Index
  • Internationale Keukens
  • Inspiratie
    • Events
    • Gadgets en Keukenapparatuur
    • Gezondheid
    • Kookboeken & Tijdschriften
    • Mama & Kind
    • Persoonlijk
    • Restaurants
    • Travel
    • Overige
  • Over Betty
    • Shop – Bestel onze keukenfavorieten bij bol.com
  • Contact
    • Samenwerken
    • Disclaimer gebruik website
  • Nav Social Menu

    • Bloglovin
    • Facebook
    • Instagram
    • LinkedIn
    • Pinterest
    • YouTube
Je bent hier: Home / Inspiratie / Kookboeken / 7x Kinder Kookboeken tips voor de feestdagen

7x Kinder Kookboeken tips voor de feestdagen

18 november 2020 Door Betina Oostveen 42 Reacties

Koken en bakken met kids is leuk! Maar kids aanmoedigen om zelf te gaan koken of bakken is zelfs nog leuker! En bij het inspireren of aanmoedigen van de kinderen zijn dit 7x leuke kinder kookboeken tips voor de feestdagen!

De afgelope jaren zijn er weer heel wat mooie kookboeken uitgebracht en en in aanloop naar de feestdagen zet ik altijd de leukste op een rijtje voor jullie. We zijn in 2019 begonnen met dit lijstje en inmiddels hebben we hem al een paar keer uitgebreid. Dankzij mijn dochter staan er diverse kinder kookboeken en #kidsproof bakboeken in de kast. Hoog tijd om de leukste dus even op een rijtje te zetten en wie weet: doen jullie nog wat inspiratie op voor de komende feestdagen. Ik richt me in dit lijstje vooral op de kids tussen 3 -12 jaar!


7x Kinder Kookboeken tips:

Maak gebruik van onderstaande de bestelknoppen om meteen in je winkelmandje te stoppen – Let op, deze knoppen zijn niet zichtbaar bij gebruik van een ‘adblocker’ in je browser.


1. Laura’s Bakery Kinder Bakboek (Laura Kieft)

De allereerste bakvideo ooit die ik met mijn dochter opnam voor Youtube, was met een recept uit dit boek! Wij gingen namelijk aan de slag met de koekjes met M&Ms! Laura Kieft is de dame achter de succesvolle bakblog Laura’s Bakery. Ze heeft reeds meerdere basic bakboeken uitgebracht en dit exemplaar speciaal voor kinderen is echt fantastisch.

Met 30 geïllustreerde bakrecepten, handige weetjes en tekeningen van keukengerei en ingrediënten weet Laura op een laagdrempelige manier kinderen kennis maken met het bakken van pancakes, taarten, koekjes en meer. Van de allerkleinsten tot de wat grotere kinderen (3 – 12 jaar): iedereen zal hier veel bakplezier aan beleven. Door de handige ringband leg je het boek ook plat neer en de dikkere pagina’s zijn zelfs ‘scheurproof’ voor enthousiaste kinderhandjes, zoals die van mijn dochter.

Inmiddels is er ook een deel twee uitgekomen en wij kunnen eerlijk gezegd niet kiezen welke leuker is! Bekijk hier het recept voor Speculoos Chocolate Chip Cookies die wij uit deel 2 hebben gemaakt. 


2. Koken met Kikker (naar Max Velthuijs)

De ‘Kikker’ boekjes zijn een hele leuke reeks korte verhaaltjes van Kikker en zijn vriendjes! De focus ligt hier dan ook op kinderen tussen 4 – 8 jaar en het “koken met kikker’ kinderkookboek is een mooie aanvulling voor de kids die al bekend zijn met deze verhalenreeks.

In korte verhaaltjes wordt verteld wat kikker en zijn vrienden gaan eten, zoals: Kikkers doperwtjessoep tot Varkentjes appeltaart! Met daarbij een bijpassend recept en stap-voor-stap instructies voor het bereiden ervan. Zo kun je met de kleintjes heerlijk de keuken in om de gerechten te gaan maken.


3. Eten met Nijntje & Eten met Nijntje (Dick Bruna & Samuel Levie)

Als inwoonster van Utrecht kan ik natuurlijk niet zonder Nijntje! Van ramelaars, knuffels, boeken en bezoekjes aan het Nijntje museum: mijn kids zijn dol op Nijntje! Ik vind het dan ook erg gaaf dat ze de handen ineen hebben geslagen met Chef-kok en vader Samuel Levie om kinder kookboeken te maken!

Deze twee boeken zijn voor kinderen van 3 – 12 jaar. In Eten met Nijntje wordt je middels 5 korte verhalen meegenomen naar de moestuin, de boomgaard etc. En tussen de verhalen door vind je maar liefst 40 recepten met foto’s van het eindresultaat.

In Trakteren met Nijntje volgen we twee verhalen waarbij Nijntje op school mag trakteren en thuis haar verjaardagsfeestje viert. Met 20 feestelijke én eenvoudige recepten om te trakteren en om een spetterend verjaarspartijtje thuis te vieren. Wat ik persoonlijk erg leuk vind is dat het thema groenten onopvallend in veel van deze recepten terugkomen. 🙂


4. Heel Holland Bakt Kinderbakboek (Heel Holland Bakt)

Na de immers populaire televisie reeks van Heel Holland bakt, kon een kinder editie natuurlijk niet uitblijven! Saar en Francis werden de winnaars van het eerste seizoen en lieten zien dat er in kinderen een ware meesterbakker kan schuilen.

In het Heel Holland Bakt Kinderbakboek vind je dan ook tal van leuke recepten om door of met kinderen (6 -12 jaar) te maken. Van samen koekjes bakken, een over-de-top verjaardagstaart voor een kinderfeestje of een lekkere (gezonde) traktatie voor in de klas. Wist je dat je je momenteel al kunt opgeven voor de HHB kids opnames voor een nieuw seizoen (aug 2023)?


4. Aan Tafel en Bakken met de Zoete Zusjes (Hanneke de Zoete)

De Zoete Zusjes zijn heel erg geliefd onder schoolgaande kinderen. De Nederlandse zusjes Saar & Janna maken met hun ouders heel erg leuke videos op hun Youtube kanaal ‘ De Zoete Zusjes’. Van challenges, knutselen, maar ook bakken, koken en dus lekker eten. De kookboeken worden geschreven door hun moeder Hanneke en zijn vrolijk en lekker kleurrijk. Vol leuke tips en weetjes voor kids en bovenal gezonde(re) recepten om met heel het gezin van te genieten. Check hier het recept voor vegetarische Mac ‘n Cheese met bloemkool uit het kookboek.


5. Het Grote Kinderkookboek zonder pakjes en zakjes (Karin Luiten)

Karin Luiten is culinair journalist en auteur van diverse kookboeken. De bekendste reeks is de” zonder pakjes & zakjes-boeken “, een visie waar deze dame geheel achter staat. Ik vind het dan ook ontzettend leuk dat Karin een aan aantal mooie kinderkookboeken heeft geschreven waarmee we ook de kleintjes een goede culinaire opvoeding meegeven en vooral het ‘zelf maken’ aanmoedigen. Dit dubbel dikke boek wordt aanbevolen voor de leeftijden 8 – 13 jaar. Met grapjes, handige weetjes en vrolijke illustraties krijg je kids echt wel de keuken in!

Ook leuk: Van dit kinder kookboek verschenen vorige week ook 3 gebundelde kleinere uitgaves voor slechts € 8.99 per stuk!


6. ‘t Verrukkelijke Kinderbakboek (Rutger van den Broek & Mark Haayema)

Rutger van den Broek was de grote winnaar van de eerste editie ‘Heel Holland Bakt’. Inmiddels heeft hij al verschillende bakboeken uitgebracht, waarvan er een aantal ook hier op de site voorbij zijn gekomen. Helemaal leuk is dat hij nu dus ook een compleet kinder bakboek heeft gemaakt in samenwerking met kinderboeken schrijver Mark Haayema.

In ‘t Verrukkelijke Kinderbakboek’ lees je alles over de familie Bakker. Het hele jaar door maken ze de lekkerste baksels: van cheesecakejes met aardbeien in de lente, strandkoekjes in de zomer, rozijnenbollen in de herfst, en ’s winters natuurlijk kruidnoten en kerstkransjes. Dit boek bevat maar liefst 28 recepten en handige tips voor beginnende bakkers van 6 – 12 jaar! 


Bonus: Basis to Brilliance Kids (Donna Hay)

Donna Hay is een begrip en een internationaal fenomeen op culinair gebied. Ze ontwikkelde een eigen stijl met simpele, slimme, seizoensgebonden recepten die prachtig worden gefotografeerd.

Na haar ‘Basic to Brilliance’ voor volwassene) is er ook een kids editie uitgebracht met maar liefst 120 recepten! Eenvoudige en familie gerechten, maar ook voor feestjes, picknicks, filmavonden of logeerpartijen. Ik heb dit boek even als extra vermeld, want hij wordt pas aanbevolen vanaf 12 jaar. Maar samen met papa en mama kunnen de jongere kindjes hier ook zeker nog veel van leren!


Disclaimer: Dit artikel bevat foto’s en affiliate links van bol.com. Mocht je een boek willen bestellen en je maakt gebruik van de affiliate link, dan help je Betty’s Kitchen ook een beetje. Hartelijk dank hiervoor.

Category: Kookboeken Tags: cadeau's, De Zoete Zusjes, heel holland bakt, Kerst recepten, kidsproof, Koken met Karin, kookboek, Laura's Bakery, Nijntje, Rutger van den Broek, Samuel Levie, Sinterklaas

Over Betina Oostveen

Betina Oostveen houdt erg van eten en koken. Inspiratie komt vaak van reizen naar (verre) landen en een multiculturele familie- en vriendenkring. Daarnaast is fotografie een enorme hobby, en zijn alle foodfoto's van eigen hand.

Vorig bericht: « Tonijnkoekjes met tartaarsaus
Volgend bericht: Gepofte (zoete) aardappel maken »

Lees Interacties

Reacties

  1. Anne Verhoeve

    18 november 2020 om 8:23 am

    Dit is echt een leuk artikel! Mijn zoontje van bijna 4 (zaterdag 21 nov) vindt het erg leuk om mama te helpen in de keuken! Pakt dan zijn eigen bak spullen en dan gaan we aan de slag! Een boek voor zijn verjaardag gaat hij echt heel tof vinden!

    Beantwoorden
    • Maaike

      18 november 2020 om 5:31 pm

      Wat een leuk kookboek. Mijn zoon van 9 heeft het koken onlangs ontdekt. Vol trots staat hij met ons in de keuken en helpt hij mee met snijden, roeren en opdienen. Hij vindt het zoeken van recepten op internet nog lastig, koken uit mijn boeken ook een eigen kookboek zou helemaal goed van pas komen. Met dit boek kan hij vast nog meer zelf en zal hij nog trotser zijn op zichzelf en dat is precies wat ik hem gun. En als hij dan ook nog leert koken zonder pakjes en zakjes ben ik stiekem ook blij 😉

      Beantwoorden
  2. Annemieke Wulffraat

    18 november 2020 om 8:24 am

    Voor mijn dochter Tessa. Wil graag meedoen aan HHB kids 2021 en won dit jaar al de Kidsfoodchallenge. Maar wil graag nog meer koken en bakken om haar smaak te verbeteren. Dit kado past daar perfect bij.
    Nadeel met volwassenenboeken is dat wij de stappen vaak wel zien maar een meisje van 10 gewoon niet zo goed leest en alles tegelijk in de pan of mixkom doet.
    Kinderboeken zijn dus net even wat fijner 👍

    Beantwoorden
  3. Stefanie de bree

    18 november 2020 om 8:42 am

    Wat leuk! Mijn oudste dochter evi van 4 begint steeds meer interesse te krijgen om me te helpen met koken, ik stimuleer dat graag in de hoop dat ze er dan zelf ook van haat eten. Mijn kinderen eten heel slecht mee namelijk. Dus hopelijk lukt het hier mee.om meer intresse te krijgen in eten!

    Beantwoorden
  4. Els

    18 november 2020 om 9:05 am

    Oh ik heb de kookboeken van Karin al voor mezelf, fantastiche en makkelijke recpeten. Ik zet mijn kleindochter als omaatje gaat koken of bakken altijd naast me op het aanrecht of in haar stoel,net als ik vroeger met mijn eigen kinderen heb gedaan en die nu geweldig goed kunnen koken en bakken. Wat zou ik graag mijn kleindochter dan haar 1e eigen kookboek gunnen, waaruit ze dan lekker kan gaan koken & bakken. Met zo’n mooie coole schort ( waar ik als oma dan wel een heel klein beetje jaloers op ben) 😛 zal het al helemaal een feest worden zeker compleet met haar mini koksmuts die ze altijd op wilt.

    Beantwoorden
  5. Yvonne

    18 november 2020 om 9:07 am

    Wat een leuke actie. Ik gun het mijn dochter want ze bakt graag en probeert graag nieuwe dingen uit. In dit boek staat vast veel nieuwe inspiratie voor haar.

    Beantwoorden
  6. Edwards

    18 november 2020 om 9:53 am

    🥙🥞🌮 whoop whoop 🌮🥞🥙 wat een geweldige actie ik doe heel erg graag mee voor onze dochter.
    De Sinterklaas heeft het allang geroken Destiny Edwards is dol op bakken en koken daarom mag iedereen Des graag want de liefde gaat zeker door de maag 😋👌 in het boek staan vast en zeker heerlijke recepten, vooral in deze tijd van het jaar is het extra leuk om te bakken en koken. Zeer welkom.

    Beantwoorden
  7. Vera

    18 november 2020 om 10:34 am

    Dit is echt wat voor onze zoon Stan van 7, hij was jaren een erg moeilijke eter en is nu niet weg te slaan uit de keuken. Erg gezellig, want we staan zelf ook heel graag in de keuken. Dit boek zou erg leuke hulp zijn bij het kerstdiner wat we dit jaar samen gaan koken.

    Beantwoorden
  8. Nadieh

    18 november 2020 om 10:59 am

    Ohh wat een leuk boek, dat zouden wij heel graag willen winnen.🍀 Ik houd zelf ontzettend van koken en bakken en volg je al jaren lieve Betty. Mijn dochter Faye is net 4 jaar geworden. Toen Faye nog niet zo oud was hielp ze mij al in de keuken. Al was het enkel de boontjes in een pan doen. Nu ze deze leeftijd heeft gekregen is ze erg nieuwsgierig naar meer en bakken wij samen appelflappen🍎, beleggen wij onze eigen pizza🍕of helpt ze met het bakken van oma’s notencake🥧 recept. Wat zou dit een te gekke toevoeging zijn om haar nog meer te inspireren!🍩🍪🧁

    Beantwoorden
  9. Elisa

    18 november 2020 om 12:15 pm

    Wat een leuke boeken tips! En precies op het juiste moment voor de verlanglijstjes.

    Met drie jonge kinderen wil het er nog wel eens inschieten om echt 1 op 1 tijd te hebben. Gelukkig moet er toch elke dag gegeten worden, en dan is er niks waardevollers om samen te koken 🥰🥰🥰. Een kind vriendelijk kookboek zou ideaal zijn, kunnen ze t weer een stukje meer zelf en dat je steeds meer echt samen in de keuken.

    Beantwoorden
  10. Maike

    18 november 2020 om 1:15 pm

    Wat een leuke actie! Hier koken en bakken de kids heel graag. Mijn zoon van 15 maakt inmiddels hele lekkere gerechten klaar. Hij zoek iets lekkers op internet of in 1 van mijn kookboeken combineert dit met passende gerechten en maakt zelf het boodschappenlijstje. Mijn dochter van 7 wil ook graag koken. Zij zoekt ook zelf op wat ze wil maken en krijgt dan soms wat hulp. Zij vind stiekem desserts maken en bakken het leukst. Met Pasen hebben ze samen het diner verzorgd. Het was heerlijk! En super leuk en gezellig om ze zo samen bezig te zien met afstemmen en plannen. Geweldig!

    Beantwoorden
  11. Renata van Maanen

    18 november 2020 om 1:41 pm

    Wat een leuke boekentips! Mijn zoontje van net 7 staat al jaren samen met mij in de keuken. Hij zit nu net in groep 3 en begint met lezen … jawel lezen van de kookboeken whaha! Hoe mooi zou het zijn dat hij zijn eigen eerste echte kookboek zou krijgen?! Komend weekend staat lasagne op het menu, samen met mij rolt hij fanatiek zijn zelfgemaakte lasagnebladen uit. Begint dus écht een keukenprins te worden.
    Komende Kerst vieren we door omstandigheden alleen met het gezin (Corona en chronisch ziek zijn als kind is nu soms extra moeilijk). Hoe fijn zou het zijn om in dit kookboek samen met hem 2 complete Kerstmenu’s te gaan bedenken en bereiden. Ik duim heel erg hard voor hem!

    Beantwoorden
  12. Ingrid Ogden

    18 november 2020 om 1:48 pm

    Ik doe mee om het kookboek pakket te winnen voor mijn zoon Vincent van net 7. Hij helpt altijd met koken en wil later chef kok worden, hij heeft al bedacht dat hij boven zijn restaurant gaat wonen 😂

    Beantwoorden
  13. Rianne

    18 november 2020 om 4:18 pm

    Super leuk!! Het grote kinderkookboek, zonder pakjes enzakjes! Die gaat hier op de verlanglijst. Mijn zoonis 10, en gek op bakken, koekjes cake vooral het versieren en vormpjes uitsteken. Maar ook zijn pizza beleggen is een feest.

    Beantwoorden
  14. Linda Raaijmakers

    18 november 2020 om 4:27 pm

    Onze tweeling Lucas en Eva zijn dol op koken dus dit zou geweldig zijn voor hun verjaardag 😀 Een ander leuk kinderkookboek is Dat wordt smullen van Geronimo Stilton

    Beantwoorden
  15. Renee van Stijn

    18 november 2020 om 6:26 pm

    Als onze dochter veel op ons lijkt, dan wordt het geen keukenprinses. We koken allebei, en iedere dag staat er wat vers op tafel omdat we het goede voorbeeld willen geven. Maar er gaat ook wel eens iets mis, haha. Onze dochter heeft gelukkig haar oma die haar de fijne kneepjes van het bak-vak kan leren. En daar genieten ze beide enorm van.
    En zelf vinden we het ook heel leuk om met haar te koken, omdat ze er zo’n plezier aan beleeft. En aan het eten ook vooral. Dat talent heeft ze zeker weten van ons beide geërfd.
    Met dit kookboek kunnen we ook weer leuk samen de keuken in, een leuke activiteit ook straks in de decembermaand!

    Beantwoorden
  16. Marijke

    18 november 2020 om 7:43 pm

    Leuke actie!! Ik zou dit pakket graag winnen voor mijn kleinzoon!! Lekker opscheppen! Kookboek voor kinderen van Karin Luiten is ook heel leuk!

    Beantwoorden
  17. Erika van koert

    18 november 2020 om 8:14 pm

    Heel leuk ! Sinds kort helpen de kinderen op zondag met koken. Ik zou ze graag gevarieerder laten eten. Wie weet lukt dat met dit boek als ze het vervolgens zelf mogen maken

    Beantwoorden
  18. Nency

    18 november 2020 om 8:33 pm

    Hier zijn twee dametjes die altijd graag in de keuken helpen bakken……..dus is dit heel leuk voor ze.

    Beantwoorden
  19. John

    18 november 2020 om 10:17 pm

    Leuk. Mijn kinderen zijn heerlijk eters en binnen het ook steeds leuker om papa mee te helpen in de keuken.

    Beantwoorden
  20. Ruud S.

    18 november 2020 om 10:30 pm

    Mijn kleine keukenprins helpt mij graag in de keuken. Zeker op vrijdag, want dan is het bakdag. Dan wordt alles uit de kast gehaald (letterlijk!) om samen iets moois te maken, dat kan van een cake tot koekjes, tot zelf gemaakte pizza’s. Dit boek zou een leuke inspiratie zijn om samen nog meer gezellig te mogen koken en bakken!

    Beantwoorden
  21. Marian B

    18 november 2020 om 11:09 pm

    Leuk voor mijn dochter. In het weekend bakken we regelmatig samen lekkere dingen. Hier kunnen we vast inspiratie en ideeën uithalen.

    Beantwoorden
  22. Mirjam

    19 november 2020 om 7:30 am

    Dit is echt geweldig voor mijn nichtje en neefje. Ze wonen in Zwitserland en door de coronacrisis hebben we ze al een hele tijd niet gezien. Het lijkt me geweldig ze hiermee te verrassen. Zij is gek op lezen. Op school krijgt ze vooral les in Engels en Frans, dus voor haar goed om haar Nederlands te blijven oefenen. Haar broertje is echt een doener. Dus dat is een mooie combinatie in de keuken met dit boek. En verder zijn ze dol op allerlei eten en helpen ze graag een handje bij het koken.

    Beantwoorden
  23. José

    19 november 2020 om 6:12 pm

    Oh wat ontzettend leuk geschreven en wat leuk om kans te maken op een kinder bakboek
    Onze favoriet is echt op stip die van Laura
    Ik heb hier niet 1 niet 2 maar wel 4 hulpjes in de keuken
    Ieder helpt op eigen niveau ivm de leeftijd
    Vorige week nog met onze bijna jarige boterkoek gemaakt, met de jongste en en oudste cupcakes en met de oudste koekjes gebakken.
    Morgen wordt onze 3e zoon 4 jaar dus zou een heel leuk cadeau zijn voor iedereen
    Vanavond ga ik taart bakken voor de jarige maar daar mag niemand bij helpen🤣
    Die taart wordt een verrassing uiteraard

    Super leuk Betty

    Beantwoorden
  24. Monique Alys

    19 november 2020 om 8:01 pm

    Wat een leuke blog! Ik wist niet dat er zoveel boeken voor kids waren op culinair gebied. Ik doe heel graag mee om kans te maken op het leuke pakket voor mijn dochter van 9. Ze helpt me zo af en toe in de keuken en heeft daar echt plezier in. Ik zou haar met dit pakket heel graag nog een extra stimulans willen geven.

    Beantwoorden
  25. José

    20 november 2020 om 8:02 pm

    Oh ik zit het nogmaals te lezen🤣🤣 en de plaatjes van de boeken met de kids te bekijken…… uitgeteld liggen we van zijn verjaardag na te genieten en de boeken te bekijken
    Het is ook gewoon zo leuk maar het boek van Rutger lijkt ons ook super leuk

    Beantwoorden
  26. Yvonne D.

    21 november 2020 om 9:30 am

    Heel erg leuk! 😃 Ze helpen me hier met veel plezier mee in de keuken, masr mijn kookboeken zijn eigenlijk niet geschikt voor ze. Hier zouden ze heel blij mee zijn!

    Beantwoorden
  27. Oma Will

    21 november 2020 om 1:18 pm

    Ik heb een fantastische kleindochter van 9 jaar die regelmatig koekjes voor ons bakt om onze coronatijd dragelijk te maken.
    Haar zou ik graag blij maken met dit leuke kookboek en dat leuke schort vindt ze vast geweldig.
    Wie weet waar ze ons nog meer mee gaat verrassen.
    Ik volg bloglovin en loot graag mee voor haar.

    Beantwoorden
  28. Agnes

    21 november 2020 om 9:51 pm

    Oh wat zou ik dat graag winnen!! Ik heb drie kinderen 5, 3 & 1 jaar). De oudste twee kijken en bakken altijd mee. Schillen aardappels & appels, wassen de groenten, mixen beslag, kneden (en proeven 😉) deeg en doen zelfs de afwas 😁. Kortom: echte koks en bakkers. De jongste doet ook al goed zijn best, voornamelijk met het opeten van al het lekkers dat uit de keuken komt 🤣.

    We gaan duimen!!

    Beantwoorden
  29. marijksels

    21 november 2020 om 11:52 pm

    Oh wauw Betina, wat weer een toffe actie!
    Toevallig stuurde m’n zus van de week een fotootje van haar en m’n 3 jaar oude nichtje. M’n nichtje zittend op het aanrecht en samen een bananenbroodje bakkend. Heerlijk, lekker samen aanmodderen in de keuken. Hoe leuk zou het zijn als ze hun repertoire konden uitbreiden en met zo’n schort erbij wordt het allemaal nog gezelliger en vlekveiliger 😉 En…lekker zonder pakjes en zakjes…jahoe!

    Ik ga vast duimen!

    Beantwoorden
  30. lottie

    22 november 2020 om 12:46 pm

    Omdat mijn neefje mij altijd wilt helpen in de keuken!

    Beantwoorden
  31. Maaike Verberne

    22 november 2020 om 12:54 pm

    Jeee, wat een leuke site heb je, en ik heb net je Instagrampagina (pas) ontdekt,…. ik ga heel veel recepten teruglezen. Wat een toffe site. Ik ga je volgen! En voor deze waanzinnig leuke winactie trek ik graag een gelukslootje. Super tof voor mijn dochter Nina. Liefs, Maaike

    Beantwoorden
  32. Betty

    22 november 2020 om 2:26 pm

    lijkt mij leuk om mijn kleinzoon blij mee te maken, hij helpt altijd graag in de keuken!

    Beantwoorden
  33. Anneliese de Waal

    22 november 2020 om 2:42 pm

    Ik doe erg graag mee voor mijn dochtertje, zou ze prachtig vinden 😊😊 Groetjes Anneliese

    Beantwoorden
  34. Ine

    22 november 2020 om 3:38 pm

    Onze kleindochter is in het weekend altijd met haar ouders in de keuken te vinden om het ene lekkere recept na het andere te maken, kookboeken komen dan heel goed van pas om andere creaties te maken.

    Beantwoorden
  35. Bianca Hoogduin

    22 november 2020 om 4:52 pm

    Mijn dochter van 12 is dit jaar begonnen op de middelbare school. At daarvoor heel lastig. Het ging erin, maar met moeite. Totdat ze op school kooklessen kreeg. Ineens ging de groentesoep wel op en allerlei gerechten met groente wilde ze samen met mij maken. Zo is zij beter gaan eten en haar zusje van 9 ook. Samen doen en proeven werkt dus echt. Om wat meer variatie in het huidige eetpatroon te brengen, zou dit kookboek enorm welkom zijn. Daarbij brengt het koken samen ons ook dichter bij elkaar. En het schort, dat kan ze mooi aan naar de kooklessen op school. Wat zal ze er trots op zijn.

    Beantwoorden
  36. kempenaers anita

    22 november 2020 om 5:21 pm

    doe zeer graag mee voor dit mooie kookboek, mijn kleinzoontje zegt dat hij kok wil worden en hij wil altijd helpen in de keuken

    Beantwoorden
  37. Willemijn

    22 november 2020 om 7:27 pm

    Wat leuk! Samen iets lekkers maken en daarna gezellig aan een mooi gedekte tafel proeven gaat veel gezellige en waardevolle momenten opleveren!

    Beantwoorden
  38. Vanessa

    22 november 2020 om 9:15 pm

    Ja, erg leuk! Hier wordt wekelijkse gebakken!

    Beantwoorden
  39. Yo

    22 november 2020 om 10:03 pm

    🍀🍀🍀🍀WoW wat een super leuk en inspirerend artikel!
    En wat een leuke winactie! Mama is dol op koken en bakken en dus zijn de kinderen van 5 en 3 ook veel in de keuken te vinden om mama te helpen. De jongste van bijna een half jaar doet nog even niet mee maar zodra dat kan vast ook.. want het wordt ze hier met de spreekwoordelijke paplepel ingegoten!
    Sinterklaas heeft ze het boek van heel Holland bakt (ook in je artikel) in de schoen gedaan… maar het te winnen boek maakt hun boekenplankje natuurlijk pas echt compleet! 🍀🍀🍀🍀

    Beantwoorden
  40. Roy

    22 november 2020 om 10:39 pm

    Geweldige actie. Ons dochtertje is net vier geworden en vind het heerlijk om te mogen helpen met koken

    Beantwoorden
  41. Angelique

    23 november 2020 om 12:07 am

    Ik ben zelf een bakfanaat e breng dit over op de kids ze willen het zelf en vinden het. Leuk te doen

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

profielfoto betty

Welkom kookliefhebbers, lekkerbekken en bakfanaten! In deze online keuken deel ik mijn favoriete recepten uit verschillende Internationale keukens, kookvideo's, toffe restaurants en nog veel meer lekkers met je!

Eet smakelijk alvast!

Groetjes, Betty

#BARBECUE

barbecue recepten

Ook in de winter staat de BBQ aan! Bekijk hier alle barbecue recepten op een rijtje.

#BUDGETKOKEN

budget koken recepten

Lekker eten moet binnen elke portomonnee passen. Check hier onze recepten voor budget koken

#VEGETARISCH

vegetarische recepten

Op maandagen eten wij vegetarisch! Check hier alle gerechten uit de 'Meatless Monday' rubriek!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Meest Gelezen

  • 20x recepten voor de paasdagen paasbrunch ontbijt lunch eieren broodjes taart soep en meer 20x Paasbrunch recepten
  • Hartige taart met groene voorjaarsgroenten 10x vegetarische hartige taart
  • recept paas blondies met paaseieren chocolade © bettyskitchen.nl Blondies met paaseieren
  • 10x hartige paasrecepten met eieren voor de paasdagen paasbrunch ontbijt lunch eieren broodjes en meer gepocheerd, gekookt, gebakken 10x Hartige Paasrecepten met eieren
  • 15x Gerechten uit de Egyptische keuken

#GINTONIC

gin tonic recepten

Check hier 10x Gin Tonic recepten en hun 'perfect serve' om van te genieten!

#SHOP

gin tonic recepten

Bestel nu al onze keukenfavorieten in de shop!

#Bakrecepten

recept paas blondies met paaseieren chocolade © bettyskitchen.nl

Blondies met paaseieren

recept ghorayeba ghee cookies Middle East © bettyskitchen.nl

Ghee Cookies (Ghorayeba)

Meer bakrecepten →

#Borrelhapjes en #Snacks

Vegetarische samosa's met homemade chutney

Vegetarische Indiase samosa’s

recept mont d'or uit de oven © bettyskitchen.nl

Vacherin Mont d’Or uit de oven

Meer borrelhapjes recepten →

#Pasta

Italiaanse tortellinisoep

Tortellinisoep met tomaten

recept vegetarische mac n cheese van Zoete Zusjes © bettyskitchen.nl

Vegetarische Mac ‘n Cheese – uit De Zoete Zusjes kookboek

Meer pasta recepten →

Footer

Lets stay in touch!

  • Bloglovin
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • YouTube

Copyright © 2023 Betty's Kitchen · disclaimer · Log in