• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Betty's Kitchen

Recepten & Food fotografie

  • Home
  • Recepten Index
  • Internationale Keukens
  • Inspiratie
    • Events
    • Gadgets en Keukenapparatuur
    • Gezondheid
    • Kookboeken & Tijdschriften
    • Mama & Kind
    • Persoonlijk
    • Restaurants
    • Travel
    • Overige
  • Over Betty
    • Shop – Bestel onze keukenfavorieten bij bol.com
  • Contact
    • Samenwerken
    • Disclaimer gebruik website
  • Nav Social Menu

    • Bloglovin
    • Facebook
    • Instagram
    • LinkedIn
    • Pinterest
    • YouTube
Je bent hier: Home / Inspiratie / Kookboeken / Guilty Pleasures Kookboek – Kookboek (Sabine Koning) + WINACTIE

Guilty Pleasures Kookboek – Kookboek (Sabine Koning) + WINACTIE

21 november 2015 Door Betina Oostveen 122 Reacties

WINACTIE IS REEDS AFGELOPEN – Soms heb je van die mensen die jou, als persoon, compleet begrijpen! Sabine Koning van de blog Oh My Foodness is er zo een! Zij begrijpt dat als ik zin heb in pizza, dat ik spontaan de Buffalo Chicken Pizza van de New York Pizza bestel. En als ik een overdosis chocolade nodig heb, als is het maar tijdens die ene week per maand, dat ik een chocolade fudgetaart bedoel. En dan het liefst met een vleugje zeezout.

Sabine Koning houdt van lekker eten, de bijkomstige ‘Guilty Pleasures’  en schreef hier zelfs een heel kookboek vol mee. Tijd om kennis te maken en uiteraard te proeven uit het Guilty Pleasures kookboek.

guilty_pleasures_kookboek_ohmyfoodness_betty_cover-003

Wat zijn Guilty Pleasures?

Guilty Pleasures zijn de dingen waar je schaamteloos van kan genieten, ook al weet je dat het moreel gezien niet verantwoord is. Denk aan het ‘Foute Uur’  op de radio, dat stieken toch steeds een tandje harder staat… Een verschrikkelijk slechte TV serie, die je toch graag kijkt… Maar ook etenswaren die rechstreeks op je heupen plakken, maar waar je toch intens van kan genieten.

review_guilty_pleasures_kookboek_ohmyfoodness_1-001

Iedereen heeft wel een of twee of meer ‘ Guilty Pleasures’ . En geef maar toe:  jij hebt ze ook!

Blijf vooral lekker genieten

Sabine Koning is foodblogger en sinds 2001 voorziet zij op de website OhMyFoodness.nl heel Nederland van overheerlijke recepten. Sommigen gezond en anderen juist weer om heerlijk van te genieten. En in een tijdperk dat bol staat van de Fitgirls, detoxers, bikinibodychallenges, Voedselzandlopers en LowCarbers, wil Sabine ons 1 boodschap meegeven: Blijf vooral lekker genieten van eten. Daar hoef je je dan ook nooit voor te schamen.

review_guilty_pleasures_kookboek_ohmyfoodness_2-001

Zoet en Hartig genieten

Niet voor niets bracht zij afgelopen maand het Guilty Pleasures Kookboek uit: Met overheerlijke Fastfood recepten van bekende Fastfood ketens, maar ook een hoofdstuk dedicated aan echt ‘mannenvoedsel, de meest perfecte taarten om van te snoepen (met bijv. Kinder Bueno of pannenkoeken). Maar ook echte Hollansche lekkernijen zoals kroketten, moorkoppen en soesjes.

Zoet en Hartig passeren de revue, het aantal calorieen worden niet benoemd en je mag extra bacon toevoegen, waar nodig… Maar de plaatjes, door Sabine zelf geschoten overigens, spreken boekdelen.

Dit is een boek om schaamteloos van te smullen! Pas alleen op dat je niet het boek, met kaft en al, opeet!

review_guilty_pleasures_kookboek_ohmyfoodness_3-001

Tijdens de boeklancering van het ‘Guilty Pleasures Kookboek’  werd ik spontaan verliefd op de chocolade fudgetaart en die komt binnenkort ook voorbij op de blog. Voor nu moeten jullie dit boek gewoon aanschaffen voor de komende feestdagen. Je kunt namelijk niet leven zonder een beetje zoete of hartige verleidingen en  je doet jezelf echt wat te kort, als je niet uit dit boek gaat koken of bakken!

Gelukkig geven we ook een exemplaar van het Guilty Pleasures Kookboek weg, zodat we een van jullie kunnen laten kennismaken met het ultieme genot des levens. Dus doe gauw mee met de winactie en win een gesigneerd exemplaar van Sabine!

Verkoopinformatie:

guilty_pleasures_kookboek_sabine_small1
  •  – Titel: Guilty Pleasures Kookboek
  •   – Auteur: Sabine Koning
  •   – Uitgever: Nieuw Amsterdam 
  •   – ISBN: 978 90 468 2008 7
  •   – Prijs:  € 21.99
  •      o.a. te koop bij Bol.com

WINACTIE: Hoe maak je kans op het ‘Guilty Pleasures’  kookboek?

Laat in een reactie, onder aan deze pagina, weten dat jij mee wilt doen!  En  ik ben benieuwd: Wat is jouw guilty pleasure??! 

En als je deze post deelt via Twitter, Instagram, Google+ of Facebook, dan vind ik dat erg lief!!

Deze winactie loopt tot en met vrijdag 27 November 2015!  De winnaar krijgt persoonlijk bericht.

Groetjes, Betty

**************************************************************************************************

Deze winactie is reeds afgelopen. Het Guilty Pleasures Kookboek is gewonnen door:  Dorien!

**************************************************************************************************

review_guilty_pleasures_kookboek_ohmyfoodness_betty-002

PS. Mocht je dit boek willen bestellen bij Bol.com en je maakt gebruik van de affiliate link, dan help je Betty’s Kitchen ook een beetje. Hartelijk dank hiervoor.

Category: Kookboeken Tags: Guilty Pleasures, Julius Jaspers, koekjes, Ohmyfoodness, popcorn, suiker, taart

Over Betina Oostveen

Betina Oostveen houdt erg van eten en koken. Inspiratie komt vaak van reizen naar (verre) landen en een multiculturele familie- en vriendenkring. Daarnaast is fotografie een enorme hobby, en zijn alle foodfoto's van eigen hand.

Vorig bericht: « Gezonde Sinterklaas Smoothie
Volgend bericht: Things to do in Newcastle (UK) »

Lees Interacties

Reacties

  1. Shan

    21 november 2015 om 10:19 am

    Na het lezen van dit artikel denk ik alleen maaraan chcocladdefudge taart met zeezoit…. Hmmmm Zometeen mAar lekker omtbijten!

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      21 november 2015 om 10:20 am

      De pakken chocolade prijken bovenaan mijn boodschappen lijst voor vandaag!
      Dat wordt een mooi weekend dus 🙂

      Beantwoorden
  2. Donna

    21 november 2015 om 10:34 am

    Jaaaa die wilde ik voor kerst al op mijn verlanglijst zetten, dus ik doe graag mee!
    Mijn ultieme guilty pleasure is tiramisu, ik hou serieus niet op met eten dan

    Beantwoorden
  3. Lisette Kleiweg

    21 november 2015 om 10:42 am

    Eigenlijk kan ik geen enkele zoet-zout combinatie weerstaan…..
    Maar choco-caramel-grof zoutvlokken, daar kun je me voor wakker maken !

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      21 november 2015 om 10:50 am

      Ha! hier nog een!

      Beantwoorden
  4. annemieke

    21 november 2015 om 10:44 am

    het moet toch echt ijs zijn.
    Als ik daar aan begin, dan koet de bak leeg

    Beantwoorden
  5. Kimm

    21 november 2015 om 10:47 am

    De ultieme guilty pleasure voor mij zijn toch echt nacho’s uit de oven. Met gehakt, rode ui en kaas ofet zalm en later dippen in roomkaas. Daar kun je mij voor wakker maken! Zelfgemaakte hamburgers staan ook oo mn lijstje 🙂 dit boek zou een mooie aanvulling zijn, vooral tijdens de donkere dagen. Wie wil er dan niet genieten?

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      21 november 2015 om 10:50 am

      Precies, we hebben soms een beetje comfort food nodig om ons warm te houden 🙂

      Beantwoorden
  6. Nancy

    21 november 2015 om 10:48 am

    Oeh dit boek wil ik heul graag hebben. Nu zo’n beetje iedereen in een gezondheidshype zit mag je ook wel eens een guilty pleasure. Voor mij is dat alles met chocolade of oreo’s.

    Beantwoorden
  7. Manon

    21 november 2015 om 11:14 am

    Jaa wat een leuk boek, weer eens wat anders dan al die gezonde kookboeken!

    Mijn favoriete guilty pleasure veranderd per week! Nu zit ik in de chocolade fase en vorige week was dit nog eigen gemaakt puddingkruimelvlaai.

    Ben benieuwd wat de nieuwe guilty pleasure wordt na het lezen van dit boek.

    Groetjes Manon

    Beantwoorden
  8. Dorien

    21 november 2015 om 11:36 am

    Mijn guilty pleasures, ik heb er eigenlijk een heleboel, bonbonblock wit praline van cote d’or, mjam! Kaassoufflees van de Smullers, te lekker. Gebakken spek met bruine bonen (ja haha te lekker), ehm kaas-uibrood, deze is dan ook goed terug te vinden op mijn website, ehm gesmolten kaas, Hongaarse goulash, babi pangang. Ik vraag mij nu serieus af waarom ik nog steeds in mijn oude broeken pas hahaha! Oja, in de zomer ben ik onwijs gek op echt Italiaans ijs van een ijssalon in Kampen de Marena! Mjammmm

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      21 november 2015 om 3:11 pm

      Hahaha, dat zijn inderdaad een hoop guilty pleasures. Leuk!

      Beantwoorden
      • Dorien

        23 november 2015 om 10:22 am

        Echt een heleboel als ik het zo terug lees haha!

  9. Debbie Faber

    21 november 2015 om 11:39 am

    Mijn guilty pleasure: chocolademuffins! Het liefst zelfgemaakte, maar bij gebrek aan tijd haal ik ze ook regelmatig in de supermarkt.
    Ik moet zeggen dat die chocoladefudgetaart ook erg lekker klinkt. Wit weet wordt dat wel mijn nieuwe guilty pleasure als ik dit boek zou winnen 😉

    Beantwoorden
  10. Felicia

    21 november 2015 om 12:27 pm

    Leuke winactie, ik doe mee! Het boek van Sabine lijkt me zo geweldig leuk! En mijn ultieme guilty pleasure? Hm, moeilijk. Maar alles met gezouten caramel is hemels. I live for salted caramel!

    Beantwoorden
  11. Stephanie Kroon

    21 november 2015 om 12:35 pm

    Bovenaan staat voor mij toch echt chocolade en als goede tweede kaas en dan vooral brie 🙂

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      21 november 2015 om 2:39 pm

      ja, beiden zo simpel, maar zo lekker!

      Beantwoorden
  12. Léone

    21 november 2015 om 1:01 pm

    Een bounty puur. En dan met name het begin en het einde van het reepje, veel knapperige chocolade en wel puur!!!

    Beantwoorden
  13. Nicole @ Everyday-Life.nl

    21 november 2015 om 1:05 pm

    Ohhhh hier maak ik heel graag kans op! Lijkt me een geweldig kookboek. 🙂

    Beantwoorden
  14. Marlotte

    21 november 2015 om 1:22 pm

    Zo’n leuk boek met prachtige foto’s is dit. Ik waag graag een kansje om het boek te winnen! Mijn guilty pleasure? Als er maar (pure!) chocolade in zit, ben ik gelukkig haha!

    Beantwoorden
  15. Petra

    21 november 2015 om 1:28 pm

    Mijn ultieme guilty pleasure is zeker weten chocolade. Maar ook pizza, mac&cheese, kroketten, taart en eigenlijk alles dat comfortfood is.

    Beantwoorden
  16. Gonny

    21 november 2015 om 1:42 pm

    Een grote (liefst) kleffe chocobrownie!

    Beantwoorden
  17. Lynn

    21 november 2015 om 2:13 pm

    Wat mijn guilty pleasure is? Je kunt beter vragen, wat niet!? Ik ben nu 24 weken zwanger en nou ja, dat is eigenlijk ook zoiets als het foute uur op de radio. Je moet gezond eten, maar stiekem zie je het toch niet als je nu wat extra chocolade eet of een extra stuk taart, want dik wordt je toch wel! 🙂 Mijn favorieten nu zijn kaas (gewone kaas, brie, smeerkaas, gesmolten kaas), drop en chocolade!
    Het lijkt mij heerlijk om dit boek in de kast te hebben met alleen maar ongezonde recepten om zo lekker opstandig tegen al die detoxklets in te gaan! x Liefs Lynn

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      21 november 2015 om 2:38 pm

      Allereerst: Gefeliciteerd!
      En daarnaast kun/mag je als zwangere vrouw ook een klein beetje genieten hoor 😉

      Beantwoorden
  18. Lucie

    21 november 2015 om 2:49 pm

    Zalige, in mijn mond smeltende caramels, pure chocola met noten, een berg zoete (!) popcorn, te veel bolletjes ijs van de beste ijsmaker in town, bananensoezen, ach, laat ik het maar toegeven: I’m guilty! Maar om niet van de goede dingen des levens te genieten zou nog véél erger zijn, toch?!

    Beantwoorden
  19. Anita Diepeveen

    21 november 2015 om 3:13 pm

    Voor mij zijn er 2: chocolade en slagroom 😉

    Beantwoorden
  20. elly van dongen

    21 november 2015 om 3:33 pm

    Schuimtaart met hazelnoten en frietjes….ldaar kun je me s’nachts voor wakker maken!!

    Beantwoorden
  21. marijksels

    21 november 2015 om 4:06 pm

    Nomnomnom…my guilty pleasure…broodje pindakaas met hagelslag 😉

    Beantwoorden
  22. Laura

    21 november 2015 om 4:54 pm

    Natuurlijk doe ik mee! En mijn guilty pleasure? Perzik-snoepjes (die hele zoete met veel suiker)!

    Beantwoorden
  23. Karin van de Merwe

    21 november 2015 om 5:12 pm

    Alles met chocolade…

    Beantwoorden
  24. Rosalie

    21 november 2015 om 5:14 pm

    Leuke winactie, ik doe mee! Mijn guilty pleasure is shortbread, met een koeklaag, karamellaag èn chocoladelaag! 😀

    Beantwoorden
  25. Femmy

    21 november 2015 om 5:25 pm

    Oh ik doe natuurlijk mee:)
    My quilty pleasure is chocola en chocola en nog eens chocola.
    Het water loopt me dan ook al in de mond bij het zien van zo’n chocolade fudge taart.

    Chocola is voor vrouwen wat duct tape is voor mannen, je lost er alles mee op:)
    De spreuk is niet van mezelf maar ik geef het graag door!
    Geniet!

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      22 november 2015 om 12:38 am

      Hahahah, die is leuk!

      Beantwoorden
  26. Arianne Schouten

    21 november 2015 om 5:42 pm

    Mijn guilty pleasure? Brownie met Dulce de Leche, daar hoef ik niet lang over na te denken… 😉

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      22 november 2015 om 12:38 am

      Oh wow, nu wil ik ook dulche de leche op mijn vergebakken brownies 🙁

      Beantwoorden
  27. Willemijn

    21 november 2015 om 5:58 pm

    Ik loot graag mee naar dit leuke boek! Mijn guilty pleasure is Rockey Road!

    Beantwoorden
  28. Marjon

    21 november 2015 om 6:10 pm

    Ik heb vele guilty pleasures, de simpelste is wel een handje zachte zoete drop, of een lekkere chocoladetaart.

    Beantwoorden
  29. Danique

    21 november 2015 om 6:34 pm

    Toch geweldig als alles je uit een kookboek lekker lijkt en je nu al zin hebt om het te gaan maken. En vooral te delen met anderen, anders is het wel heel guilty haha 🙂
    Vind het trouwens ook super leuk dat Sabine de fotografie zelf heeft gedaan, maakt het boek een stuk persoonlijker.
    Mijn ultieme guilty pleasure..? Dat zijn er zoveel! Ik zal er een paar noemen. Patat met zelfgemaakte mayonaise, pindasaus bij een indonesisch restaurant, pure chocolade, warme appelflappen of beignets met veel kaneel en slagroom, nachos met guacemole.. JUMM

    Beantwoorden
  30. Maartje van den Bijgaart

    21 november 2015 om 7:03 pm

    Ik doe mee! Mijn guilty pleasure is tiramisù 🙂

    Beantwoorden
  31. SophiaG

    21 november 2015 om 7:36 pm

    Mijn guilty pleasure…. dat zijn ijscoffees, met name de Chocolate Chip Frappé

    Beantwoorden
  32. Miss Friszz ( Sophie )

    21 november 2015 om 7:36 pm

    Oh wow, dat boek staat al op mijn verlanglijstje! En mijn guilty pleasures?! Te veel om op te noemen. N lekkere Punschtorte, chocolade, tiramisu maar ook n zelfgemaakte kapsalon… Nomnomnom. Ik ga dus hard duimen dat ik dit boek win! ?

    Beantwoorden
  33. Jolien

    21 november 2015 om 7:47 pm

    Ooohhh wat is niet mijn guilty pleasure 😉 op dit moment truffelpepernoten, anders tony karamel zeezout of zo’n lekkere kleffe chocoladebrownie met mega chocoladechunks.. En slagroom! (Los of bij de brownie ;-))

    Beantwoorden
  34. Chrissie

    21 november 2015 om 8:32 pm

    Wat een leuke woonachtig. Ik doe graag mee. Mocht ik hem winnen dan is het boek voor mijn lieve vriendinnetje die het nu best even moeilijk heeft. Dit gaat vas een glimlach op haar gezicht toveren.
    Wat betreft mijn guilty pleasure….chocolade met salted caramel. Heerlijk. Maar ook een koffie met een scheutje lekkers erin komt met deze koude dagen wel tevoorschijn…samen met de chocolade, haha

    Beantwoorden
  35. sandra

    21 november 2015 om 8:36 pm

    Guilty pleasures, ik heb er genoeg.
    Lekker een hele avond TLC kijken en een hele zak paprikachips leeg eten.
    Tony’s Chocolonely milk caramel sea salt. In een avond op.
    Zelgemaakte chocolademousse
    De gebakken kip van mijn moeder, kilo’s kan ik er van op
    Cookie Dough Ben & Jerry’s
    Ik hou op, nu heb ik honger.

    Beantwoorden
  36. Jade

    21 november 2015 om 9:32 pm

    Oh My Foodness is één van mijn favoriete blogs geworden dus het boek staat al een tijd op m’n wishlist! Mijn ultieme guilty pleasures zijn toch wel truffelkaas en nachos met kaas, jalapeno pepertjes & pulled chicken

    Beantwoorden
  37. Marielle

    21 november 2015 om 10:25 pm

    Wat een toffe winactie!!! Dit boek is zeer welkom tegen de feestdagen en alle verjaardagen die daarna komen! 🙂

    Mijn guilty pleasure op dit moment is fudge….Van die overheerlijke koffiefudge met walnoot of cookies-dough of chocolade met caramel of ….mmmm mjummie!

    Beantwoorden
  38. Jett

    21 november 2015 om 11:18 pm

    Ik zou graag het kookboek Guilty Pleasures willen winnen. Mijn guilty pleasure is: kaneelamandelen en brownies en (B&J) ijs, oh en van die chocoladecake met gesmolten choco in het midden en patat mayo van Bram en …… Mmmmm, ik ben volgens mij nog niet echt van mijn suikerverslaving af.

    Beantwoorden
  39. Sophie

    22 november 2015 om 12:51 am

    Oei, ik kan wel honderd guilty pleasures noemen (en hoop er met dit boek nog een stel aan de lijst toe te voegen). 😛 Op 1 natuurlijk chocola! Maar momenteel is bijna al het Sinterklaasgerelateerde snoep óók goed, en dan vooral gevulde speculaas en marsepein! Hoe zoeter, hoe beter! Chocoladefudgetaart klinkt dan ook als muziek in mijn oren. 😉

    Beantwoorden
  40. Nina Mol

    22 november 2015 om 6:39 am

    Appeltaart met slagroom 🙂

    Beantwoorden
  41. Betty

    22 november 2015 om 8:49 am

    Chocola met hazelnoot is my guilty pleasure Ik maak graag kans op het boek

    Beantwoorden
  42. Aniek

    22 november 2015 om 10:55 am

    ijs, ijs en nog eens ijs.

    Beantwoorden
  43. Leila

    22 november 2015 om 10:56 am

    OMG ja! Als er iemand een zoetigheid en lekkere snacks houd, ben ik het wel. Ik moet bijvoorbeeld elke dag minimaal 1 stuk chocola hebben…mijn guilty Pleasure is dan ook zeker weten alles wat chocola bevat.

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      22 november 2015 om 12:32 pm

      Ha Herkenbaar! Maar van een beetje pure chocolade worden je hersenen ook heel blij 🙂

      Beantwoorden
  44. Nicole

    22 november 2015 om 11:46 am

    Die foto’s zien er uit om op te eten. Echte guilty pleasures waar je niet van af kunt blijven en dus ook niet te vaak moet koken 😉 Mijn guilty pleasure is chocola!! En dan niet alleen een reep, maar ook een chocolade taart, chocolade ijs, chocolade pudding, chocolade mousse, chocolademelk en zo kan ik nog wel even door gaan. Bij de toetjes ga ik ook steevast voor de chocola en bij een buffet is dat het eerste wat ik pak. Heerlijk vind ik het 🙂

    Beantwoorden
  45. Anna Wienen

    22 november 2015 om 12:03 pm

    Lijkt me een heerlijk boek…! Peanutbutter oreo cheesecake is mijn guilty pleasure..

    Beantwoorden
  46. Annelies

    22 november 2015 om 1:15 pm

    Ohh dit boek stond al op mijn verlanglijstje! Mijn guilty pleasures zijn mounchoutaart met kersen, lasagne of een tosti met zelfgemaakte pesto!

    Beantwoorden
  47. Nina

    22 november 2015 om 1:31 pm

    Mijn Guilty pleasure is een vier kazen pizza! Oeeei zoo lekker! Ben super benieuwd naar dat boek!

    Beantwoorden
  48. Sanne

    22 november 2015 om 1:36 pm

    Mijn ultieme guilty pleasure is pepernoten, en dan niet gewoon 1 handje maar gelijk de hele zak. Ik behoed mezelf hier altijd voor door maar kleine zakjes te kopen haha. Een andere guilty pleasure: een in de pan gebakken tosti met heeuul veel verschillende soorten kaas en een enorme berg ketchup ernaast, geweldig.

    Beantwoorden
  49. Suzanne

    22 november 2015 om 2:24 pm

    Ik doe heel graag mee! En mijn guilty pleasure, pfoe – even denken. Ik denk toch chocolade zoals een stukje kinder bueno, lion, nuts of snicker!

    Beantwoorden
  50. Anouk

    22 november 2015 om 2:54 pm

    Lees dit artikel terwijl ik een brokkenpiloten weg aan het kouwen ben. Zeker een van mijn guilty plessures, kan normaal gesproken een koekje wel laten staan maar deze verdwijnen als sneeuw voor de zon

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      22 november 2015 om 5:03 pm

      Hahahaha, eet smakelijk!

      Beantwoorden
  51. Inge

    22 november 2015 om 3:35 pm

    HALLELUJAH! Ik ben erg blij dat dit boek er is. Gisteren was ik in een boekenhandel en heb ik het boek even doorgebladerd.. Wat een lekkere dingen staan er in! Mijn quilty pleasure is toch echt wel stroopwafel, ik kom zelf uit Gouda, dus het kan ook haast niet anders haha. Alhoewel ik niemand kan bedenken die niet van stroopwafel houdt, ongeacht waar ze vandaan komen. Ook kan ik heel erg genieten van een lekkere slof, zelfgebakken natuurlijk!

    Beantwoorden
  52. pien

    22 november 2015 om 3:45 pm

    ohh gevulde speculaas, mmmmmmmmmmmmmmmm en de chocolade kikkers en muizen, gelukkig zijn die er niet het hele jaar

    Beantwoorden
  53. Mel

    22 november 2015 om 3:54 pm

    Super Leuk Boek

    Ik kan niet zonder slagroom soesjes
    heeel erg :))

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      22 november 2015 om 5:03 pm

      nee, dat mag je hier gewoon toegeven hoor 🙂

      Beantwoorden
  54. Barbara Dijkman

    22 november 2015 om 4:12 pm

    Ik doe graag mee voor het overheerlijke kookboek!! Mijn guilty pleasure is chocolade, bijvoorbeeld heerlijke truffeltaart of gewoon een reep gevuld met praline, mmmmmm, ik krijg al water in mijn mond hihi

    Beantwoorden
  55. Marjan

    22 november 2015 om 4:26 pm

    Ohh een lekker boek om te lezen en dan ook nog om een ander plezier mee te doen door lekkere hapjes te maken vooral chocola

    Beantwoorden
  56. Renata

    22 november 2015 om 5:50 pm

    Wat een geweldig boek zeg…. die chocolafudgestukjes MJAMM!!! Maar hoe gek ik ook ben op pure chocola ben ik toch diep in mijn hart (en maag) eigenlijk meer een hartige snacker. My guilty pleasure is dan ook kip. Zelf gebraden kip. Heerlijk! Met zo’n lekker knapperig gekruid velletje. Eerst als avondmaal al smullen met wat aardappeltjes en salade, de restjes gaan in de koelkast met de jus. En dan elke keer als de koelkast opengaat een stukje pikken. Oh zo heerlijk. Hopelijk nog genoeg tot de volgende dag om er vervolgens een heerlijke sandwich mee te maken. En voor gebraden kip kan je me echt midden in de nacht wakker maken!

    Beantwoorden
  57. Sanne

    22 november 2015 om 5:56 pm

    Guilty pleasure? Als er maar chocola in zit ?

    Beantwoorden
  58. Anita te Gussinklo

    22 november 2015 om 6:25 pm

    Wat een heerlijk boek lijkt me dit.
    Ik doe graag mee en heb deze actie ook gedeeld op oa Facebook & Twitter.

    Beantwoorden
  59. Lin van de Werf

    22 november 2015 om 7:40 pm

    Alleen al van het zien van het boek loopt het water me in de mond, dus ik maak graag kans op dit prachtige boek vol lekkernijen! Mijn guilty pleasures? Ben & Jerry’s ijs, white chocolate chip cookies van Marks & Spencer en verder eigenlijk alles waar chocolade in zit.

    Beantwoorden
  60. Esther

    22 november 2015 om 8:20 pm

    Versgeklopte slagroom (en daar hoeft dan eigenlijk niets meer bij, gewoon heerlijk uit de bak oplepelen)

    Beantwoorden
  61. Shana Dijkman

    22 november 2015 om 8:40 pm

    Mijn Guilty pleasure is een lekkere brownieee!!! ik vind het zo’n leuke winactie en ik hou zoveel van koken dus dit zou echt geweldig zijn!

    Beantwoorden
  62. Anneliese de Waal

    22 november 2015 om 8:41 pm

    Ik doe graag mee, heel erg leuk.
    Ik hou erg van chocolade, mijn Guilty pleasure 🙂

    Beantwoorden
  63. anica aarts

    22 november 2015 om 9:05 pm

    mmmmm t ziet er zo heerlijk uit

    Beantwoorden
  64. Kirsten

    22 november 2015 om 9:28 pm

    Oh jeetje, moet ik echt mijn favoriete guilty pleasure kiezen… Er zijn er zoveel, maar mama’s Cheesecake met kersen is toch wel heel heel erg lekker 😀 Gemaakt met een koekjes bodem, kersen erop en een overheerlijke monchou laag, mmmm!!!

    Beantwoorden
  65. Tamara TS

    22 november 2015 om 10:02 pm

    Mijn guilty pleasure is frites zuurvlees (Limburgs) met een grote klodder mayonaise. Ik heb geliked, gedeeld en getweet. (Twitter @paramara1982)

    Beantwoorden
  66. Anita H.

    22 november 2015 om 11:11 pm

    Mijn guilty pleasure: ribbelchips. Alle smaken chips zijn lekker, maar daar kies ik dan toch wel de meest naturelle. Om toch het idee dat te hebben dat ik een beetje rekening houd met wat het gezondst is. Doorgaans hele zak tegelijk. Maximaal 1x per week. Oke, tenzij ik een rotweek heb. Of als het langdurig deprimerend weer is.

    Ik doe mee dus.

    Beantwoorden
  67. Sandra

    23 november 2015 om 12:29 am

    Yeahhhhhhhhh eindelijk een kookboek waar ik wel vrolijk van wordt 😉 mijn guilty pleasure is de Missisippi Mud Pie , baggervet maar zooooooooo lekker)

    Beantwoorden
  68. Riekie Bos

    23 november 2015 om 9:22 am

    ik waag een kansje, het boek lijkt me FANTASTISCH !!!
    schaamteloos genieten…. daar hou ik wel van! en mijn guilty pleasure is absoluut CHOCOLA !!!
    duim duim duim en groetjes van Riekie

    Beantwoorden
  69. daphne de Waal

    23 november 2015 om 11:35 am

    Mmmm brouwnies of bonbons

    Beantwoorden
  70. Sheelagh

    23 november 2015 om 12:18 pm

    Jaaa wil ik winnen! De homemade Big Macs ( één van mijn grootste guilty pleasures) uit dit kookboek heb ik al gemaakt met het recept dat op Culy stond en nu wil ik meer!

    Beantwoorden
  71. Wendy

    23 november 2015 om 12:27 pm

    Mijn guilty pleasure is eigenlijk heel eenvoudig chips.. Liefst zelf gemaakt. Maar een grote lekkere ongezonde burger is stiekem ook genieten!

    Beantwoorden
  72. Annelaure

    23 november 2015 om 12:47 pm

    Mijn guilty pleasure is arretjescake volgens het recept van mijn oma. Met extra veel echte roomboter, mmmm!

    Beantwoorden
  73. Ineke

    23 november 2015 om 1:00 pm

    Mijn quilty pleasure is alles met chocolade en een glas champagne… hmmm

    Beantwoorden
  74. Carolien

    23 november 2015 om 1:42 pm

    Mijn echte guilty pleasure is een zelfgebakken brownie met hazelnoten. Zo’n lekkere smeuïge!

    Beantwoorden
  75. barbara

    23 november 2015 om 1:58 pm

    ijsjes in alle soorten en vormen

    Beantwoorden
  76. van erum maria

    23 november 2015 om 3:34 pm

    chocomouse en iedere dag chocolade PUUR

    Beantwoorden
  77. Lisanne

    23 november 2015 om 5:10 pm

    Ik ben echt een ongelofelijke sucker voor nacho’s en pepernoten. Niet bij elkaar, laat dat duidelijk zijn ;-). En chocola ook, maar ik hou van ultrapuur, dus zo guilty is die pleasure dan weer niet! Ik doe graaaaag mee met de winactie!

    Beantwoorden
  78. Jo's Daughter

    23 november 2015 om 5:38 pm

    Witte chocolade mousse met Frambozen is mijn guilty pleasure, echt onwijs lekker!!!

    Beantwoorden
  79. Patricia

    23 november 2015 om 5:49 pm

    kinder buenos met ijs 😀 en nu met sinterklaas ook nog speculaas erdoor zo heerlijk

    Beantwoorden
  80. chen

    23 november 2015 om 6:43 pm

    Zoete guilty pleasure daar moet chocolade in zitten pure chocolade en room, dan wordt het chocoladetaart/cake of brownie met noten en kersen. Hartige guilty pleasure daar moet kaas in zitten, dan voldoet een simpele tosti met ham en kaas en misschien nog een snufje kruiden of specerijen voor een beetje pit.

    Beantwoorden
  81. Johanna

    23 november 2015 om 8:14 pm

    Ik kwam er laatst achter dat het best wel lekker is om pepernoten te strooien over een flinke bak vanille-ijs!

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      23 november 2015 om 9:24 pm

      Hahahah, ja zeker in deze tijd van het jaar 🙂

      Beantwoorden
  82. Romy

    23 november 2015 om 8:36 pm

    Superleuke prijs! De foto’s zien er al heerlijk uit. Ben erg benieuwd naar de rest van het boek! Mijn guilty pleasure is een boterham met ei 🙂

    Beantwoorden
  83. Ria

    24 november 2015 om 12:13 am

    Oooohw een boek naar mijn hart! ? Mijn number one guilty pleasure? Mayo! Op alles… ?

    Beantwoorden
  84. will

    24 november 2015 om 1:19 am

    Ooo, dat zijn er heel veel:
    Witte crispy chocolade
    Een wit bolletje met veel pindakaas met pure chocolade hageltjes.
    Snoep spekjes
    En natuurlijk muntdrop het aller lekkerste.
    Helaas mag ik dat niet meer hebben, omdat ik een herseninfarct heb gehad.
    Maar er is nog zoveel meer waar ik van geniet.

    Beantwoorden
  85. Sara

    24 november 2015 om 1:41 pm

    Ik ben echt dol op kaas. Brie, gorgonzola, mozzarella hmmmm. Ik doe graag mee met de win actie.

    Beantwoorden
  86. Claire

    24 november 2015 om 2:27 pm

    Mijn guilty pleasure is toch denk ik warme chocomelk in deze tijd van het jaar, lekker koekje erbij en met een dekentje en een goed boek op de bank, heerlijk! In de zomer een lekkere aardbeien smoothie. Ik kan niet wachten de guilty pleasures uit dit boek te proberen om deze kerst heerlijk te kunnen genieten!

    Beantwoorden
  87. maaike

    24 november 2015 om 2:39 pm

    Mijn guilty pleasure zijn white trash truffels!
    De naam klinkt een beetje vreemd ;), maar het zijn verkruimelde oreokoekjes met roomkaas, gedipt in melkchocolade. Heerlijk!
    Oh, en op nummer 2 staat de Bastogne variant hiervan 😉 (verkruimelde bastogne met stukjes witte choo met roomkaas, en gedipt in witte chocolade)!

    Beantwoorden
  88. Joseph

    24 november 2015 om 5:04 pm

    Ik ga voor Roomijs met Warme Kersen en geraspte Chocolade! Heel simpel te maken de ultieme guilty pleasure in mijn boek.

    Beantwoorden
  89. Lies

    24 november 2015 om 5:07 pm

    Oei, moeilijk, zoveel lekkere dingen om uit te kiezen ;-)! Mijn vriend maakt echt heerlijk chocolade ijs waar ik echt heeel gelukkig van word, daarnaast kun je me echt wakker maken voor kaasfondue, zeker als het donker en koud is!!!

    Beantwoorden
  90. Marleen van Beek

    24 november 2015 om 5:37 pm

    Een cake bakken en een groot deel van het beslag gewoon opsnoepen. Zo lekker!!!

    Beantwoorden
  91. AJ

    24 november 2015 om 6:50 pm

    Naast de chocola waar geen vrouw buiten kan, heb ik dat ook met gesmolten kaas.
    Als kind al stond ik naast de pan waar de kaas tussen twee boterhammen smolt. Nu hebben we daar een tosti voor. Een beetje koud en nat weer en je knapt op met de gedachte aan een kop Goulashsoep en zo’n lekkere kaas boterham waar de kaas licht uit smelt en draden trekt met elke hap.
    Ik krijg er trek van dus zo meteen er eentje maken. Mmmm.

    Beantwoorden
  92. Sarah

    24 november 2015 om 7:00 pm

    Graag doe ik mee met deze winactie! Begin al te watertanden als ik ernaar kijk! Ik heb een zwak voor heel veel eten en lekkers! Gelukkig kan ik het allemaal (nog) hebben, moet er niet aan denken dat er een tijd komt dat alles zomaar op mijn heupen blijft plakken 😉 Momenteel kan ik niet meer stoppen met het eten van witte chocoladenoten! Zoo lekker! 😀

    Beantwoorden
  93. Monica

    24 november 2015 om 7:23 pm

    Nou die van mij ,heb ik vanmiddag nog gedaan ,zodra er ribbel chips in huis is ,moet ik een ordinair dipje maken met een klodder mayonaise en bv ketchup want dat is zo lekker ongezond lekker Mmmmmmmmm. ….

    Beantwoorden
  94. jelisa

    24 november 2015 om 7:41 pm

    Waaauw ik ben gewoon gek op koken en voornamelijk bakken dit boek zou ik echt geregeld gaan gebruiken om mijzelf en mijn familie te voorzien van guilty pleasures!!
    Mijn eigen guilty pleasure is momenteel carrot cake! Gewoon heerlijk om je vingers bij op te eten! Daarnaast ben ik gek op warme chocolade melk met een lekker likeur bijvoorbeeld amaretto of grand marnier!

    Het zou echt super zijn om dit te winnen helemaal nu de feestdagen eraan komen helemaal toppie!
    Liefs jelisa

    Beantwoorden
  95. Ansuya Lalay

    24 november 2015 om 8:14 pm

    Doorschrollende lees ik de reacties van iedereen. Ben ondertussen aan t denken wat mijn guilty pleasure is. Pffff veel reacties trouwens lol hahahaha.
    Ik hou van eten en wil daar eigenlijk ook niet op inleveren, maar hou ontzettend veel van de gewone pot. Heerlijk gewoon aardappeltjes met n vleesje en gekookte groenten. Jus hoeft niet.
    Maar mijn ultieme guilty pleasure is iets waar ik zo langzamerhand niet meer tegen ga kunnen. En dat is slagroom, zoooo lekker. Op warme zelfgemaakte appeltaart of bij mijn chocolate mudcake of op hete chocolademelk. Bossche bollen, moorkoppen, slagroomtaart van de Hema. Zo lekker hmmmm, jammer genoeg begin begin ik een lactose intolerantie te krijgen. Ik neem het maar voor lief en zorg dat als ik er van smul dat er heel dichtbij een toilet in de buurt is. Pff wat een verhaal hahahahaha <3 Maar je begrijpt ik maak er graag een kans op <3

    Beantwoorden
  96. Dana

    25 november 2015 om 3:00 am

    Ik schaam me een beetje om dit te zeggen op een kook en bak website, maarrr dat is van mij:
    Mona’s griesmeelpudding…ik kan er bakken van op!

    Beantwoorden
  97. CJM de Kok

    25 november 2015 om 5:29 pm

    Tiramisu, nacho’s met tomatensalsa en boterhammen met dikke pindakaas

    Beantwoorden
  98. Claudia

    25 november 2015 om 9:17 pm

    Eh mijn echte Guilty Pleasure is……………….. een lepel calve pindakaas zo uit de pot
    sorry

    Beantwoorden
  99. Sandra Koopman

    27 november 2015 om 9:32 am

    Heel graag zou ik, voor onze dochter Puck, het receptenboek Quilty Pleasures willen winnen…. Puck vindt het erg leuk om leuke lekkere recepten te proberen, het liefst staat zij iedere dag in de keuken om ons steeds weer met iets lekkers en moois te verrassen. Wat een leuk Sinterklaascadeau zou het zijn…

    Beantwoorden
  100. stephanie

    27 november 2015 om 9:38 am

    Ik heb vele guilty pleasures maar alles waar ook maar chocolade of slagroom in of op zit staat toch zeker boven aan mijn lijstje!

    Beantwoorden
  101. Sofieke Sparla

    27 november 2015 om 9:41 am

    Nog op de valreep wil ik graag meedoen. Niet te geloven dat ik dit bork heb gemist! Ik denk dat het een ware aanvulling zal zijn in mijn kleine kookstudiootje. Ik leef van chocolade, letterlijk en figuurlijk ?. Dus als je me vraagt wat mijn guilty pleasure is dan komt deze fudgetaart aardig in de buurt. Maar zelfgemaakte zachte zoute caramel.. Oeoeh.. Of de supersimpele bountyvulling. Of.. Oké, ik stop ?. Ik ben zó benieuwd naar het boek!

    Beantwoorden
  102. Anita

    27 november 2015 om 10:02 am

    Als ik mega behoefte oftewel DIRECT?Dan smelt ik pure chocolade in een megakom gooi d’r bij marshmallow ‘s, stukjes koek, ( nu pepernoten)gedroogde cranberries, cocos roer t door elkaar en kepel t naar binnen met biscuitjes???

    Beantwoorden
  103. Nienke

    27 november 2015 om 10:52 am

    Een echte favoriete guilty pleasures heb ik niet. Het hangt namelijk van het moment af. Het ene moment kan het een heerlijke hamburger zijn en een ander moment een lekkere bak ijs. Of allebei ?. Ik denk dat ik genoeg inspiratie kan halen uit het boek van Sabine!

    Beantwoorden
  104. Franka

    27 november 2015 om 11:07 am

    Oh ik doe heel graag mee met deze winactie!!
    Sinds een 2 maanden woon ik op mijzelf. De afgelopen tijd wilde ik eigenlijk een start maken met afvallen maar soms mag je toch jezelf verwennen:)
    De chocolade fuge taart is al meerdere malen gemaakt en telkens blijf hij verrukkelijk!
    De andere recepten uit het boek zou ik zeker ook willen gaan maken in mijn eigen keukentje.

    Beantwoorden
  105. Tessa Groeneweg

    27 november 2015 om 11:32 am

    ohhhhhh! ik wil ZEKER van deze Guilty Pleasures op ons terras gaan serveren in het nieuwe jaar! Dus alles uitproberen, dan wel in speltvariaties, en dan smullen maar en straks bij onze eigen thee en koffie serveren! Jammie!!

    Beantwoorden
  106. Bo

    27 november 2015 om 12:05 pm

    Eerlijk gezegd kom ik om in de guilty pleasures (al geniet ik er gewoon schaamteloos van hoor, niets guilty aan). De enige waar ik misschien een beetje mijn twijfels over heb zijn pigs in a blanket. Knakworst en bladerdeeg, ze noemen het ook wel heaven <3

    Beantwoorden
    • Betina Oostveen

      27 november 2015 om 1:45 pm

      yes, me love piggies in a blanket 🙂

      Beantwoorden
  107. Rianne

    27 november 2015 om 9:06 pm

    Vanmiddag via instragran op je site gekomen om het recept van de chocolade fudgetaart te bekijken. Wow wat zie die er heerlijk uit! Gelijk de ingredieten op het boodschappen lijstje gezet om zondag te maken. Daar door zag ik ook deze winactie en doe er graag aan mee!
    Mijn guilty pleasure is dove caramel. Want ja ”chocolate doesn’t ask silly questions, chocolate understands” of niet?
    Na deze reactie snel de andere lekkere recepten op je site bekijken!

    Beantwoorden
  108. Petra

    28 november 2015 om 7:25 pm

    Mijn guilty plesure is home made lasagne met courgette en gehakt of met tonijn en spinazie.
    Maar doe chocolade fudge lijkt me niet te versmaden.

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

profielfoto betty

Welkom kookliefhebbers, lekkerbekken en bakfanaten! In deze online keuken deel ik mijn favoriete recepten uit verschillende Internationale keukens, kookvideo's, toffe restaurants en nog veel meer lekkers met je!

Eet smakelijk alvast!

Groetjes, Betty

#BARBECUE

barbecue recepten

Ook in de winter staat de BBQ aan! Bekijk hier alle barbecue recepten op een rijtje.

#BUDGETKOKEN

budget koken recepten

Lekker eten moet binnen elke portomonnee passen. Check hier onze recepten voor budget koken

#VEGETARISCH

vegetarische recepten

Op maandagen eten wij vegetarisch! Check hier alle gerechten uit de 'Meatless Monday' rubriek!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Meest Gelezen

  • 20x recepten voor de paasdagen paasbrunch ontbijt lunch eieren broodjes taart soep en meer 20x Paasbrunch recepten
  • Hartige taart met groene voorjaarsgroenten 10x vegetarische hartige taart
  • recept paas blondies met paaseieren chocolade © bettyskitchen.nl Blondies met paaseieren
  • 10x hartige paasrecepten met eieren voor de paasdagen paasbrunch ontbijt lunch eieren broodjes en meer gepocheerd, gekookt, gebakken 10x Hartige Paasrecepten met eieren
  • 15x Gerechten uit de Egyptische keuken

#GINTONIC

gin tonic recepten

Check hier 10x Gin Tonic recepten en hun 'perfect serve' om van te genieten!

#SHOP

gin tonic recepten

Bestel nu al onze keukenfavorieten in de shop!

#Bakrecepten

recept paas pavlova met aardbeien en advocaat © bettyskitchen.nl

Paas Pavlova met aardbeien en advocaat

recept paas blondies met paaseieren chocolade © bettyskitchen.nl

Blondies met paaseieren

Meer bakrecepten →

#Borrelhapjes en #Snacks

Vegetarische samosa's met homemade chutney

Vegetarische Indiase samosa’s

recept mont d'or uit de oven © bettyskitchen.nl

Vacherin Mont d’Or uit de oven

Meer borrelhapjes recepten →

#Pasta

Italiaanse tortellinisoep

Tortellinisoep met tomaten

recept vegetarische mac n cheese van Zoete Zusjes © bettyskitchen.nl

Vegetarische Mac ‘n Cheese – uit De Zoete Zusjes kookboek

Meer pasta recepten →

Footer

Lets stay in touch!

  • Bloglovin
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • YouTube

Copyright © 2023 Betty's Kitchen · disclaimer · Log in