• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Betty's Kitchen

Recepten & Food fotografie

  • Home
  • Recepten Index
  • Internationale Keukens
  • Inspiratie
    • Events
    • Gadgets en Keukenapparatuur
    • Gezondheid
    • Kookboeken & Tijdschriften
    • Mama & Kind
    • Persoonlijk
    • Restaurants
    • Travel
    • Overige
  • Over Betty
    • Shop – Bestel onze keukenfavorieten bij bol.com
  • Contact
    • Samenwerken
    • Disclaimer gebruik website
  • Nav Social Menu

    • Bloglovin
    • Facebook
    • Instagram
    • LinkedIn
    • Pinterest
    • YouTube
Je bent hier: Home / Restaurants / Restaurants in Den Haag / Foodhall in Scheveningen

Foodhall in Scheveningen

9 juni 2021 Door Betina Oostveen Reageer

Wanneer ben jij voor het laatst op Scheveningen geweest? Op slechts een klein uurtje rijden van Utrecht vindt je de bekende boulevard langs het Nederlandse strand. Nu de Horeca dan eindelijk weer open mag heb ik dan ook een leuke tip voor, namelijk de Foodhall in Scheveningen!

Eten aan de boulevard van Scheveningen

Het was voor mij alweer eventjes geleden dat ik hier ben geweest, maar de Noordboulevard van Scheveningen heeft een ware metamorfose ondergaan want ik kende het amper terug. Mijn ook viel meteen op een kunst werk van twee ‘zoenende’ poppetje gemaakt door de kunstenaar Selwyn Senatori. Hier is tevens meteen de ingang van de nieuwste hotspot aan de Boulevard. Het concept van meerdere foodstands onder 1 dak is al jaren zeer populair in o.a. Rotterdam en Amsterdam. Deze nieuwste hal heeft maar liefst 17 ondernemers bij elkaar en het interieur is geïnspireerd op de sfeer van een levendige, wereldse markt. Aan de boulevard vind je tevens een heerlijk ruim opgezet terras met uitzicht op de Noordzee. Ideaal om even neer te strijken voor de lunch of diner!

kunstwerk Selwyn Senatori op Noorderboulevard
kunstwerk van Selwyn Senatori op Noorderboulevard
terras Foodhall scheveningen

Welke restaurants of foodstands vind je hier terug?

Door de plaatsing van de stands aan de zijkanten van de hal is er een looproute gecreëerd met genoeg ruimte om volgens de RIVM-richtlijnen een gerecht bij een van de 17 foodstands te bestellen. De volgende bekende Haagse concepten vind je hier ook terug: Amier, Diego’s Burgers, Pazze e Pizze, de Resident en W.T.F. (World Tempting Flavors). Zij openden alleen een nieuwe vestiging van hun bestaande concept in de Foodhall Scheveningen. Daarnaast haalde men ook een aantal grote namen naar Scheveningen met ervaring in foodhallen elders zoals; De Ballenbar, Churro’s & more, Jabugo, La Catrina, en The Sushibar. Maar er zijn ook een paar leuke nieuwe namen toegevoegd zoals; De Scheveningse Oesterbar, Meat on a Stick, Saigon Streetfood, Frozen Sweets en Dim Sum bij Wan Tsam. Daarnaast vind je hier ook nog Pad Thai en Gyros Express terug. Zoals je kunt zien is het dus een heerlijke multi cuturele mix van wereldkeukens geworden en zal er echt voor ieder wat wils zijn.


Dit eet je bij de Foodhall Scheveningen

Bij deze een kleine impressie van ons middagje proeven bij de Foodhall Scheveningen:

Foodhall scheveningen
  • jabugo iberico in foodhall scheveniningen
Jabugo Bar Iberico
de ballenbar bij foodhall in scheveningen © bettyskitchen.nl
De enige echte ballen van de Ballenbar
  • diego's burgers uit rotterdam nu ook in scheveningen
Proeven bij Diego’s Burgers
  • Saigon Streetfood
BaoBuns en springrolls van Saigon Streetfood
  • de Scheveningse Oesterbar
  • churros op het strand eten

Uiteraard sluiten wij deze zonnige middag af met churro’s to-go. Dochterlief wilde nog even een strandwandeling maken met de laag zakkende zon. En hoe beter dan deze al wandelend op te peuzelen alvorens we weer de auto instappen. Wij zijn hier helemaal tot rust gekomen en hebben heerlijk genoten van een middagje strand in eigen land. Laat je ons weten als jij ook een bezoekje aan Scheveningen gaat brengen?

Groetjes, Betty


Foodhall Scheveningen
Strandweg 161 
2586 JM Den Haag
The Netherlands
Dagelijks geopend van 12:00 - 22:00 uur
https://foodhallscheveningen.nl
(Parkeren: Interparking Boulevard) 


Voor deze review waren wij uitgenodigd door Foodhall Scheveningen, maar deze post bevat 100% mijn eigen mening en beleving. Lees hier meer over op onze disclaimer pagina.

Category: Restaurants in Den Haag, Travel Tags: Den Haag, Foodhallen, reisblog, Scheveningen, strand

Over Betina Oostveen

Betina Oostveen houdt erg van eten en koken. Inspiratie komt vaak van reizen naar (verre) landen en een multiculturele familie- en vriendenkring. Daarnaast is fotografie een enorme hobby, en zijn alle foodfoto's van eigen hand.

Vorig bericht: « Gember Latte thee
Volgend bericht: Ramen Noedelsoep met Kip »

Lees Interacties

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

profielfoto betty

Welkom kookliefhebbers, lekkerbekken en bakfanaten! In deze online keuken deel ik mijn favoriete recepten uit verschillende Internationale keukens, kookvideo's, toffe restaurants en nog veel meer lekkers met je!

Eet smakelijk alvast!

Groetjes, Betty

#BARBECUE

barbecue recepten

Ook in de winter staat de BBQ aan! Bekijk hier alle barbecue recepten op een rijtje.

#VEGETARISCH

vegetarische recepten

Op maandagen eten wij vegetarisch! Check hier alle gerechten uit de 'Meatless Monday' rubriek!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Meest Gelezen

  • Hartige taart met groene voorjaarsgroenten 10x vegetarische hartige taart
  • recept paas blondies met paaseieren chocolade © bettyskitchen.nl Blondies met paaseieren
  • 15x Gerechten uit de Egyptische keuken
  • Vegetarische samosa's met homemade chutney Vegetarische Indiase samosa’s
  • recept ovenschotel met aardappels en gehakt musaka joegoslavische keuken balkan Betty's kitchen Ovenschotel met aardappels en gehakt (Musaka)

#GINTONIC

gin tonic recepten

Check hier 10x Gin Tonic recepten en hun 'perfect serve' om van te genieten!

#SHOP

gin tonic recepten

Bestel nu al onze keukenfavorieten in de shop!

#Bakrecepten

recept paas blondies met paaseieren chocolade © bettyskitchen.nl

Blondies met paaseieren

recept ghorayeba ghee cookies Middle East © bettyskitchen.nl

Ghee Cookies (Ghorayeba)

Meer bakrecepten →

#Borrelhapjes en #Snacks

Vegetarische samosa's met homemade chutney

Vegetarische Indiase samosa’s

recept mont d'or uit de oven © bettyskitchen.nl

Vacherin Mont d’Or uit de oven

Meer borrelhapjes recepten →

#Pasta

Italiaanse tortellinisoep

Tortellinisoep met tomaten

recept vegetarische mac n cheese van Zoete Zusjes © bettyskitchen.nl

Vegetarische Mac ‘n Cheese – uit De Zoete Zusjes kookboek

Meer pasta recepten →

Footer

Lets stay in touch!

  • Bloglovin
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • YouTube

Copyright © 2023 Betty's Kitchen · disclaimer · Log in