• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Betty's Kitchen

Recepten & Food fotografie

  • Home
  • Recepten Index
    • Bakrecepten
    • Bijgerechten
    • Borrelhapjes en Snacks
    • Cake recepten
    • Deeg recepten
    • Dips, Dressing en Saus Recepten
    • Drankjes recepten
    • Gevogelte Recepten
    • High Tea Recepten
    • How-to en tutorials
    • Koekjes recepten
    • Lunch recepten
    • Nagerechten
    • Ontbijt Recepten
    • Pasta Recepten
    • Pizza Recepten
    • Salade recepten
    • Smoothie Recepten
    • Soep Recepten
    • Taart Recepten
    • Vegetarische Recepten
    • Vis Recepten
    • Vlees Recepten
    • Voorgerechten
  • Internationale Keukens
    • Afrikaanse Keuken
    • Amerikaanse Keuken
    • Argentijnse Keuken
    • Australische Keuken
    • Aziatische Keuken
    • Balkan Keuken
    • Belgische Keuken
    • Britse Keuken
    • Caribische Keuken
    • Chinese Keuken
    • Duitse Keuken
    • Franse Keuken
    • Griekse Keuken
    • Hongaarse Keuken
    • Ierse Keuken
    • Indiase Keuken
    • Indonesische Keuken
    • Italiaanse Keuken
    • Japanse Keuken
    • Koreaanse Keuken
    • Levantijnse Keuken
    • Marokkaanse Keuken
    • Mediterrane Keuken
    • Mexicaanse Keuken
    • Nederlandse Keuken
    • Oostenrijkse Keuken
    • Peruaanse Keuken
    • Portugese Keuken
    • Russische Keuken
    • Scandinavische Keuken
    • Spaanse Keuken
    • Surinaamse Keuken
    • Tex-Mex Keuken
    • Thaise Keuken
    • Turkse Keuken
    • Vietnamese Keuken
    • Zwitserse Keuken
  • Inspiratie
    • Events
    • Gadgets en Keukenapparatuur
    • Gezondheid
    • Kookboeken & Tijdschriften
    • Mama & Kind
    • Persoonlijk
    • Restaurants
    • Travel
    • Overige
  • Betty
    • Over mij
    • Contact
    • Samenwerken
  • Nav Social Menu

    • Bloglovin
    • Facebook
    • Instagram
    • LinkedIn
    • Pinterest
    • YouTube
Je bent hier: Home / Inspiratie / Overige / De Tea Bar Amsterdam + WINACTIE

De Tea Bar Amsterdam + WINACTIE

16 februari 2016 Door Betina Oostveen 129 Reacties

DEZE WINACTIE IS REEDS AFGELOPEN – Betty’s Kitchen bestaat 3 jaar! En dat vieren we natuurlijk met een feestweek waarbij mijn persoonlijke favorieten de revue passeren. Vandaag op het menu: Thee van de Tea Bar in Amsterdam. Ik ben zelf een enorme theeleut en tijdens het bloggen door drink ik eigenlijk niets anders. Dus toen ik onlangs een bezoek bracht aan de Tea Bar in Amsterdam , heb een aantal heerlijke theemelanges voor jullie uitgezocht.

De Tea Bar Amsterdam

De Tea Bar in Amsterdam 

Onlangs was ik samen met mijn moeder een dagje in Amsterdam en nam ik haar mee naar die leuke winkeltjes aan de Haarlemmerdijk. Je vind hier echt hele leuke kleine, maar fijne ondernemingen met een goed product en verhaal. Aan de Haarlemmerdijk nr. 71 vind je dan ook de Tea Bar. Deze theewinkel wordt gerund door Sara en Fenje, die net als ik, gewoonweg heel blij worden van goede thee.

De Tea Bar Amsterdam

Langs de lange wand prijkt de meterslange Tea Bar waar je diverse theemelanges in een zakje schept en afrekent naar gewicht. Het leuke aan de Tea Bar is dat de keuze er reuze is en je vind er de meest heerlijke samenstellingen. Daarnaast vind je er ook diverse theesoorten in blik (leuk om cadeau te geven) en natuurlijk heel veel accessoires en benodigdheden om thee te zetten. Van theepotjes en kopjes, tot en met de Aladdin Tea Maker bottles to-go. Maar ook chocolade, karamel en koekjes voor bij de thee.

De Tea Bar Amsterdam

Kom je niet zo vaak in Amsterdam,  dan kun je de verschillende theesoorten en accessoires ook heel eenvoudig online bestellen in de Tea Bar Webshop! Maar je vind de theesoorten van de Tea Bar ook steeds vaker in de horeca! Zo maakte ik voor het eerst kennis met hun befaamde ‘Notendroom‘ en ‘Sensei Sencha‘ thee bij de Yoghurt Barn en ben sindsdien grote fan.

En juist omdat ik zo dol ben op de losse theemelanges van de Tea Bar, mag ik voor het 3 jarige jubileum van Betty’s Kitchen een van jullie blij maken met 5 populaire theesoorten uit de Tea Bar! Zo kun je thuis lekker proeven van heerlijke thee soorten en mischien zelfs je eigen High Tea organiseren!

Inhoud theepakket Tea Bar:

Old Dutch Apple Pie  – Een heerlijke en kruidige melange van o.a. appel, kaneel, sinaasappel en diverse bloesemsoorten. Het is een thee die je meevoert naar winterse dagen en warme appeltaart die vers uit de oven komt. 

Sensei Sencha  – Een oppeppende groene thee melange. Door de citroenschilletjes en citroengras heeft deze thee een frisse smaak en zit boordevol anti oxidanten. 

Rooibos Hammam  – Een  ontspannende rooibos thee met eucalyptus en sinaasappelbloesem. Deze thee voert je mee naar 1001 nachten en laad je lichaam weer op. Alsof je een dagje wellness achter de rug hebt. 

Green Walnut  – Een hartverwarmende groene thee met walnoten, kardemom en sinaasappel. Een thee om lekker mee op de bank te kruipen en op te warmen op een gure en regenachtige dag.

Notendroom  – bevat eigenlijk helemaal geen thee, maar is een geweldige samenstelling van gekarameliseerde amandelen, appel en kaneel. Dit is ver uit de meest populaire thee uit het Tea Bar assortiment. 

Theefilters (T-sac) – Uiteraard stoppen we er ook een doosje met theefilters bij, zodat je meteen 100 koppen thee kunt gaan zetten.

De Tea Bar Amsterdam

 

WINACTIE: Hoe maak jij kans op dit theepakket van de Tea Bar ?

==> Laat in een reactie, onder aan deze pagina, weten dat jij mee wilt doen! Vergeet svp niet een geldig e-mailadres  in te vullen, anders kan ik geen contact met je opnemen.

Daarnaast zijn er ook nog EXTRA winkansen:  Niet verplicht maar wel leuk om mee te doen!

1) FACEBOOK:  Like &  Share het Facebook bericht over deze winactie .

2) TWITTER:  Plaats de volgende Tweet :   ”   @bettyskitchen bestaat 3 jaar en ik wil dat theepakket van  @deTeaBar winnen! #BK3YR   ”

3) INSTAGRAM:  Repost de foto van deze winactie. Tag vervolgens @bettyskitchenNL en @teabaramsterdam  en de hashtag #BK3YR

4) GOOGLE + :   Like en Deel het bericht van deze winactie, zie: Betty’s Kitchen.

Deze winactie loopt tot en met Dinsdag 23 Februari 2016! De winnaar krijgt persoonlijk bericht en houd er rekening mee dat de prijs enkel wordt verzonden naar een afleveradres in Nederland of Belgie.

Succes! Groetjes, Betty

********************************************************************

De winactie is inmiddels afgelopen!

Het theepakket van Tea Bar is gewonnen door:  Danielle Roest

********************************************************************

De Tea Bar Amsterdam

Category: Overige Tags: Amsterdam, Tea Bar, thee, Winactie, winkels

Over Betina Oostveen

Betina Oostveen houdt erg van eten en koken. Inspiratie komt vaak van reizen naar (verre) landen en een multiculturele familie- en vriendenkring. Daarnaast is fotografie een enorme hobby, en zijn alle foodfoto's van eigen hand.

Vorig bericht: « STACH Food Goodiebag WINACTIE
Volgend bericht: FoodWeLove ‘Trip to Mexico’ box WINACTIE »
Loading comments...

Primaire Sidebar

profielfoto betty

Welkom kookliefhebbers, lekkerbekken en bakfanaten! In deze online keuken deel ik mijn favoriete recepten uit verschillende Internationale keukens, kookvideo's, toffe restaurants en nog veel meer lekkers met je!

Eet smakelijk alvast!

Groetjes, Betty

#ZOMERFRUIT

recepten met fruit

Ga deze zomer voor kleurrijke recepten met zomer fruit! Check ze hier:

#VEGETARISCH

vegetarische recepten

Op maandagen eten wij vegetarisch! Check hier alle gerechten uit de 'Meatless Monday' rubriek!

#IJSKOFFIE

gin tonic recepten

Hou deze zomer je hoofd cool met deze 10x ijskoffie en koffiecocktail recepten om van te genieten!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

#BARBECUE

barbecue recepten

De barbecue staat hier heel het jaar door aan! Bekijk hier alle barbecue recepten op een rijtje.

#SHOP

gin tonic recepten

Bestel nu al onze keukenfavorieten in de shop!

#Bakrecepten

15x zomerse taart met fruit recepten

15x Zomerse taart met fruit

granola taart met yoghurt mango en blauwe bessen

Granolataart met mango (video)

Meer bakrecepten →

#Borrelhapjes en #Snacks

recept gebakken feta uit de oven feta fourno © bettyskitchen.nl

Gebakken Feta uit de oven (Feta Fourno)

recept loaded nachos met gehakt © bettyskitchen.nl

Loaded Nachos met Gehakt (uit de oven)

Meer borrelhapjes recepten →

#Pasta

recept mediterraanse traybake met orzo en worst © bettyskitchen.nl

Mediterraanse Traybake met Orzo en Worst

recept kippenlevertjes met pasta © bettyskitchen.nl

Kippenlevertjes met pasta

Meer pasta recepten →

Footer

Lets stay in touch!

  • Bloglovin
  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • Twitter
  • YouTube

Copyright © 2025 Betty's Kitchen · disclaimer · Log in

Naast gevulde koeken zijn wij ook dol op het verzamelen van digitale cookies. Vind je dat goed?