DEZE WINACTIE IS REEDS AFGELOPEN – Deze super-foodie is blij.. heel blij! In mijn handen heb ik het nieuwe boek van Jesse van der Velde en Annemieke de Kroon: De Snelle Superfood Chef ! Lees gauw verder voor de review en lees hoe jij kans maakt op een exemplaar van dit boek met superfoodrecepten.
Wie zijn Jesse en Annemieke?
Jesse van der Velde is lang, grappig, gespierd en verjongingscoach van beroep. Deze voormalige personal trainer is inmiddels een superfoodspecialist en weet als geen ander te vertellen hoe je maximale gezondheid uit je eigen lijf kunt behalen. Geen wonder dat alle vrouwen aan zijn lippen hangen als hij het heeft over superfoods en afvallen.
Annemieke de Kroon is klein, goedlachs en weet uit eigen ervaring wat gezond(er) eten voor een lichaam kan betekenen. Inmiddels weet ze alles over een goede hormoonhuishouding en hoe deze weer in balans te brengen. Tevens is ze is een superfood kok en behalve het bedenken van heerlijke recepten, verzorgt ze ook workshops en superfood diners bij mensen thuis.
Jesse en Annemieke schreven al eerder het boek: Superfood Recepten, dat een bestseller werd. En met de komst van hun tweede boek: De Snelle Superfood Chef laten zij zien dat (h)eerlijk en gezond eten eigenlijk heel supersnel en gemakkelijk is.
Foodbloggerslunch in de Gummmbar
Dus op een druilerige zondagmiddag, reisde ik af naar de hippe Gummmbar in Amsterdam, voor een superfood lunch en kennismaking met Jesse en Annemieke. De lunch bestond natuurlijk uit gerechten uit het nieuwe boek De Snelle Superfood Chef . Zo genoten wij onder andere van: Guacamole met hennepzaap en homemake crackers met zongedroogde tomaat en Kombucha drankjes (=gefermenteerde thee). Een verrassing was het recept ‘ The Biet Goes On‘ – een heerlijk romige lauwwarme bietensoep met avocado en hennepzaad. Groente-spaghetti van o.a. courgette, wortel, bietjes en alfalfa, geserveerd met falafel. En de superfood presentaties van Jesse werden afgesloten met een Carobemousse– een hemels toetje met chocolade mousse en een notencrumble. Wij hebben schandalig goed en gezond gegeten, al zeg ik het zelf…
Over de Snelle Superfood Chef
Elk pondje gaat door het mondje en in onze buik wordt de basis gelegd voor een gezond lichaam en afweersysteem. Het is dan ook belangrijk om de darmen goed in balans te houden. Een gebalanceerd voedingspatroon van eiwitten, vetten, groente, fruit en een aanvulling van superfoods kunnen je hierbij helpen. In de Snelle Superfood Chef neemt Jesse je mee langs diverse soorten superfoods, vitamines en mineralen die onze gezondheid beinvloeden. Hij legt daarbij ook uit waarom bepaalde tekorten een tol eisen op ons lichaam. Ontzettend leerzaam en iedereen kan hier hetgeen uitpikken dat van toepassing is op je eigen persoonlijke situatie.
In de tweede helft van het boek presenteert Annemieke maar liefst 80 superfood recepten zonder gluten, suiker of lactose. En het mooiste is nog: je kunt bijna alle recepten gewoon in de blender klaar maken. Geen poespas, maar slechts 1 apparaat om supersnel te gaan genieten en werken aan een gezond(er) lichaam.
Ben jij nu ontzettend benieuwd geworden naar dit boek en kun je niet wachten om zelf de Snelle Superfood Chef uit te gaan hangen? Doe dan mee met deze winactie. Ik mag maar liefst 2 exemplaren verloten onder jullie! Zo doe je mee:
Laat in een reactie, onder aan deze pagina, weten dat jij mee wilt doen! Ik zou het ook leuk vinden om te weten wat jouw favoriete superfood is en waarom?
Vergeet ook niet om een geldig email adres in te vullen, anders kan ik geen contact met je opnemen.
En als je deze post deelt via Twitter, Instagram of Facebook, dan vind ik dat erg lief!!
Deze winactie loopt tot en met maandag 2 februari 2015! De twee winnaars krijgen persoonlijk bericht.
Groetjes, Betty
**** deze winactie is reeds afgelopen ****
Over Betina Oostveen
Betina Oostveen houdt erg van eten en koken. Inspiratie komt vaak van reizen naar (verre) landen en een multiculturele familie- en vriendenkring. Daarnaast is fotografie een enorme hobby, en zijn alle foodfoto's van eigen hand.