• Skip to primary navigation
  • Skip to content
  • Skip to primary sidebar
  • Skip to footer

Betty's Kitchen

Voor als je van lekker eten houdt! Recepten, restaurants en meer

  • Home
  • Recepten Index
  • Restaurants
    • Restaurants in Friesland
    • Restaurants in Limburg
    • Restaurants in Noord-Holland
    • Restaurants in Overijssel
    • Restaurants in Utrecht
    • Restaurants in Zuid-Holland
  • Inspiratie
    • Persoonlijk
    • Detox
    • Events
    • Gadgets en Keukenapparatuur
    • Gezondheid
    • Kookboeken & Tijdschriften
    • Mama & Kind
    • Travel
      • Reisblogs Amerika
      • Reisblogs Engeland
      • Reisblogs Hongarije
      • Reisblogs Nederland
      • Reisblogs Portugal
      • Reisblogs Pretparken
      • Reisblogs Spanje
      • Reisblogs Thailand
    • Winkels
    • Overige
  • Contact
    • Over ons
    • Samenwerken?
    • In de Media
    • Jouw recept op Betty’s Kitchen
    • Disclaimer Reviews en Advertorials
    • Disclaimer gebruik website
  • Nav Social Menu

    • Bloglovin
    • Facebook
    • Google+
    • Instagram
    • Pinterest
    • Twitter
    • YouTube
You are here: Home / Inspiratie / Gadgets en Keukenapparatuur / Philips HR1866/00 (sapcentrifuge/juicer)

Philips HR1866/00 (sapcentrifuge/juicer)

22 april 2013 Door Betina Oostveen Leave a Comment

Philips JuicerAfgelopen week heb ik mezelf de Philips juicer HR1866/00 kado gedaan. In aanloop naar de zomer, hoop ik  nog wat extra kilo’s er af te krijgen. In 2012 ben ik namelijk al ruim 15 kilo kwijt geraakt door simpelweg mijn eetpatroon ‘gezonder’ te maken en ik ga elke week minstens 1 keer naar de sportschool. Maar zoals iedereen weet, zijn de laatste pondjes het zwaarst!  Het laatste jaar lees ik hele goede berichten uit diverse hoeken van de wereld over het toevoegen van juices en smoothies aan je dagelijks eetpatroon.

Philips Juicer \ Sapcentrifuge

Het is een goede manier om voldoende groente en fruit binnen te krijgen, en doordat een juice zoveel meer vezels, vitamines en mineralen bevat als een portie gekookte groenten, krijgt je lichaam en imuunsysteem hier dus ook een boost van. Een juicer zorgt er ook voor dat je sap kunt maken uit voedsel dat hard van structuur is: bijvoorbeeld een wortel of appels.

DSCN5907-001Nu zijn er natuurlijk heel veel soorten en merken juicers te koop,  mijn advies is: ga het liefst op zoek naar een juicer met externe pulp bak en juice opvang bak. Je wil niet na één sinaasappel het hele apparaat uit elkaar halen om een beetje juice of pulp te verwijderen. Dat wordt op den duur teveel moeite en dan ben ik bang dat de juicer al gauw achter in de kast verdwijnt. Dus zo af en toe zal ik ook wat juice en smoothie recepten plaatsen op de site, mocht je zelf ook aan het overwegen zijn om te investeren in een juicer, blender of staafmixer. Have fun!

love-heart-cookie-main 

 

 

  • Krachtige motor (800 watt) met 2 standen voor hard en zacht fruit.
  • Separate kan van 1,5 liter, en pulp gedeelte heeft ook een hele grote inhoud van 2 liter, dus je kunt aardig door blijven juicen.
  • Alles is vaatwas bestendig maar wordt ook geleverd met een klein afwasborsteltje voor snelle schoonmaak.
  • En het apparaat ziet er ook nog eens mooi uit!

 

BrokenHeartCookie (2) 

 

 

  • Het is een vrij breed apparaat en dan moet de sapkan er nog bijgezet kunnen worden, dus je moet wel een stuk aanrecht inleveren  (maar dat heb ik er wel voor over!)
  • Let op! je kan er geen géén avocado of bananen in doen (deze zijn te smeuïg hiervoor)

Verkoopinformatie:

  • Philips HR1866/00 
  • Kleur: aluminium / Zwart
  • Capaciteit: 800 watt.
  • NIET MEER LEVERBAAR

 

 

Category: Gadgets en Keukenapparatuur Tags: drinken, fruit, juices

About Betina Oostveen

Betina Oostveen houdt erg van eten en koken. Inspiratie komt vaak van reizen naar (verre) landen en een multiculturele familie- en vriendenkring. Daarnaast is fotografie een enorme hobby, en zijn alle foodfoto's van eigen hand.

« Filmpje: Shoppen bij Betsies Kookwinkel in Utrecht
Kip met chorizo (op Spaanse wijze) »

Reader Interactions

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Primary Sidebar

Hi! Welkom in mijn online keuken! Hier deel ik mijn favoriete (internationale) recepten, restaurants, food events en nog veel meer lekkers met je!

Alvast veel kookplezier!

Groetjes, Betty

Zoeken

Asperge Recepten

Vier het voorjaar met asperges!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Barbecue Recepten

op 14 april gaan de nationale BBQ weken van start!

Sponsored

Je kunt ons ook hier op terug vinden

mytastenld.com mytastebe.com Follow

Footer

Volg ons ook op Instagram

  • Happy Sunday!
Wakker worden met een overvloed aan vitamine D en herinneringen aan een mooie zaterdag avond. Vier het leven en geniet van kleine dingen. Omring je met mensen van wie je positieve energie krijgt en je dag kan niet meer stuk.
Maak er een mooie zondag van. 😎
#moestikffkwijt #weekend #sunday #thestreetfoodclub #utrecht #goodvibes #positiveenergy
  • Happy weekend met beats, cocktails en hapjes van The Streetfood Club. Zo'n toffe plek dat ik er zelfs op youtube een Resto Vlog van gemaakt heb!
Wat zijn jouw weekend plannen? 😎
#wegaanlos #weekend #streetfood #loempia #springroll #baobun #thestreetfoodclub #restovlog #UTRECHT #clickbarelinkinbio http://bit.ly/2HgrMme
  • NU ONLINE
Utrecht is een absolute hotspot rijker! Eten bij @thestreetfoodclub is niet alleen heel leuk, maar het is een avontuur, een beleving. Van binnenkomst in een eclectisch interieur, tot en met de Streetfood hapjes van over heel de wereld! Samen met @thelemonkitchennl maakte ik dan ook een Resto Vlog en die vind je nu op YouTube! 
http://bit.ly/2HgrMme
#UTRECHT #utrechthotspot #streetfoodclub #janskerkhof #restovlog #thestreetfoodclub #skylight #glasinlood
  • Verlangen jullie ook naar de zomer? Vandaag krijgen we een lekker voorproefje dus zet de borrelplank maar lekker op tafel! Het recept voor deze glutenvrije en low carbs crackers (of dus toastjes) staat nu online!
#borrel #weekendbegintgewoonwateerderdezeweek #lijnzaad #crackers #lowcarbs #glutenfree #glutenvrij #hummus #almostweekend #clickbarelinkinbio http://bit.ly/2HwMKR7
  • Eten in een circulair restaurant in Utrecht. De locatie ziet er in ieder geval top uit!
Zie insta stories voor de gerechten. #TGH030 #utrechthotspot #rabobank #croeselaan #restaurant #exploreutrecht #circulair #kas #uitgenodigd @tgh_utrecht http://bit.ly/2EZFrwk
  • NU ONLINE
Afgelopen week ging ik o.a.naar Chaudfontaine voor een persreis en at ik onbeperkt croissants en bagels bij @stan_forthegoodlife . Je kunt het nu allemaal rustig terugkijken in de Weekvlog van afgelopen week!
#nuonline #clickbarelinkinbio #weekvlog #vlog #chaudfontaine #euromast #stanco #croissant @euromast010 @chaudfontaine_nl http://bit.ly/2HqKgDV
  • Hebben jullie een lekker weekend achter de rug? Voor mij was het even bijkomen van persreis naar Chaudfontaine. En na een middag brunchen en slenteren door de stad gaan nu toch echt de voetjes omhoog met een lactosevrije Baileys Almande. Ondertussen worden de filmpjes geupload voor de weekvlog en morgen beginnen we weer van voor af aan. Poeh he 😉
#whoiswithme 
#weekend #aaaaanditsgone #baileysalmande #foodpost #lactosevrij #amandelen #alcohol #baileys #tropical

Copyright © 2018 Betty's Kitchen · disclaimer · ·Foodie Pro Theme · Genesis Framework by StudioPress · WordPress · Log in · www.Hypersmash.com