Het fotodagboek van deze maand is iets anders dan je wellicht gewend bent. Maar dat komt omdat wij afgelopen maand op rondreis zijn geweest door de States. Uiteraard heb ik daar een dagboek bijgehouden, zodat ik jullie daar alles kan vertellen over welke plekken je absoluut dient te bezoeken, hoe je er komt en uiteraard waar je uit eten kunt gaan.
In plaats van een fotoverslag, krijgen jullie hierbij uitgebreide blogposts per reisdag. Het is immers teveel om allemaal in 1 blogpost te zetten. Zo kun je hopelijk inspiratie op doen mocht je zelf een dergelijke reis ondernemen. Lees mee in het fotodagboek van September:
Ik hoop dat jullie het leuk vinden om terug te lezen. En mocht je zelf op vakantie gaan naar West USA, dan hoor ik graag wat je van mijn tips vind.
Je kent het vast wel... ben je net lekker bezig met een recept koken of…
Deze pita met falafel, hummus en gegrilde groenten zijn heerlijk om te serveren als uitgebreidere…
Wil je lekker kunnen genieten van kwarktaart, maar zoek je een wat lichtere en gezondere…
Ben jij grote liefhebber van Thaise curry? Deze is echt een beetje anders dan 'normaal'…
Kan je Thaise maaltijd wel wat extra groenten gebruiken? Maak dan eens deze Thaise Kool…
Een hartige havermout ontbijt of lunch zoals deze is een heerlijk vullende warme pap, boordevol…