Wijnliefhebbers opgelet! In New York gaat men deze zomer helemaal los met Frosé ! Deze cocktail gemaakt van, onder andere, bevroren rosé staat garant voor zomerse verkoeling anno 2016. En hopelijk gaat het ook niet lang meer duren voor de roze cocktail op onze Nederlandse terrasjes verkrijgbaar is!
Frosé oftewel Frozen Rosé Cocktail is een verkoelend drankje, dat nog het meeste weg heeft van een slushpuppie. Maar dan eentje speciaal voor volwassenen vanwege de alcohol. Ik ga je er meer over vertellen en uiteraard laat ik zien hoe je dit superhippe zomerdrankje gewoon zelf maakt!
Bij Bar Primi in New York is deze prachtige nieuwe cocktail ontstaan. Men vroeg zich simpelweg af wat je nog meer kunt doen met rose wijn en met het oog op de zomer werd dit al gauw een bevroren versie met extra rood fruit. De rose wijn kun je hiervoor het beste even vantevoren invriezen in blokjes. En daarna maak je er een ‘crushed ice’ cocktail van met vers rood fruit en nog een scheutje sterke drank. Mijn favoriet is aardbei, maar je kunt natuurlijk ook frambozen (wel iets meer suiker toevoegen) of watermeloen gebruiken. Inmiddels staat het internet bol van de Frosé oftewel Frozen Rosé Cocktail recepten. Maar uiteraard deel ik ook mijn favoriet met julie:
Je kunt de geprepareerde rose-ijsblokjes ongeveer een week bewaren in de vriezer. Bewaar het uiteindelijke mixen in de blender echt tot de laatste minuut, voor het uitserveren. Zodat je letterlijk vers ‘crushed’ ice hebt.
Wat vinden jullie van deze nieuwe Frosé oftwel Frozen Rosé Cocktail trend?
Groetjes, Betty
(Bron foto: Slushie met aardbei, cocktail aan het zwembad)
Elk jaar kijken velen uit naar het moment dat de 'Pumpkin Spice Latte' weer verkrijgbaar…
Tijdens de herfstmaanden kunnen we niet om de pompoenen heen! Wij zijn er dol op…
De nachten zijn al een beetje kouder aan het worden dus ik heb mijn Crock-Pot…
Vandaag heb ik een heerlijk vegetarisch gerecht, welk mij in gedachten al ontzettend lekker leek.…
Kunnen jouw Mediterrane, Balkan en Turkse gerechten wel een beetje pit gebruiken? Maak er dan…
Soepen doen het in de herfst altijd goed, want je warmt er zo heerlijk van…
View Comments
Super zomers!
En gezond... er zit fruit in ;-)
superlekker, zelfs met niet bevroren maar wel koude rose, een kneusje limoensap en limoncello ipv wodka : - ) Volgende keer goor ik er ook nog n paar blaadjes munt door. wordt ie lekker fris van!