Helaas met een weekje vertraging door mijn vakantie, maar de nieuwe FoodWeLove box van Augustus is binnengekomen, en ik heb een filmpje gemaakt waarin ik de box uitpak. Kijk gezellig mee:
(klik hier indien je het filmpje niet kunt bekijken)
Ultiem surprise moment bij het openmaken van de box, doordat de inhoud strikt geheim wordt gehouden. De website van FoodWeLove publiceert ook de achtergrond van elk product ca. 1 week nadat de box is geleverd. Zo kom je ook vaak nieuwe smaken of producten tegen, die wel eens een favoriet kunnen worden.
Smaak is persoonlijk, dus het kan zijn dat je eens iets geleverd krijgt dat volgens jouw smaak niet lekker is.
De FoodWeLove boxen zijn te bestellen vanaf € 24.95 per maand. Voor meer informatie over deze box: www.foodwelove.nl.
Velen zijn dol op pannenkoekjes of pancakes voor het ontbijt of zelfs de lunch. Maar…
Dit is het seizoen om volop te genieten van het 'Witte Goud'! Dus verzamelde ik…
Hoewel de zomer officieel nog moet beginnen zijn wij in april en mei verwend met…
Vandaag blaast onze Koningin Maxima maar liefst 54 kaarsjes uit!! Deze feestelijke dag moeten we…
Ik heb toch weer een heerlijk recept voor jullie! Caponata is een Siciliaanse aubergine-stoofgerecht met…
Als er een ingrediënt is dat menig harten sneller doet kloppen dan is het wel…
View Comments
ik vond het een prachtige box deze maand. Ik was voornamelijk heel enthousiast over de fregula. Daar was ik al een hele tijd naar opzoek, nadat ik een receptje van Nigella Lawson had gezien met fregula.
Ohw wat grappig, want die fregula was juist het enige dat ik nog niet kende. Waar kan ik dat recept van Nigella terugvinden? Wellicht is het ook iets voor mij om te maken met de geleverde fregula :-)
Dit is het receptje: http://www.bbc.co.uk/food/recipes/sardinian_couscous_with_50749
Toen ze het klaarmaakte zag het er echt heerlijk uit!