Hi Allemaal! deze maand geen uitgebreid fotodagboek. Maar er is natuurlijk wel heel heugelijk nieuws dat wij met jullie willen delen! Afgelopen maand zijn wij de trotse ouders geworden van LAURA !
Mijn man Dylan en ik zijn natuurlijk in de 7e hemel en genieten onwijs van onze kleine meid. Via social Media had ik al een aantal hele leuke en lieve reacties van lezers mogen ontvangen.
Mijn dank hiervoor. En wat leuk om te lezen dat iedereen zo met ons mee heeft geleefd de afgelopen weken.
Wij gaan lekker verder met genieten van ons gezinnetje en dan lezen jullie komende maand wel weer een nieuw uitgebreid fotodagboek.
Bedankt en heel veel liefs,
Betty & Dylan.
Het is weer een #MeatlessMonday dus zet je bijvoorbeeld dit vegetarische wokgerecht met teriyaki saus…
Tijdens pasen genieten we van paasrecepten. Deze gefrituurde gehaktballetjes met ei worden in Engeland Scottch…
Vandaag begint officieel de lente en dat betekent dat de paasdagen ook in aantocht zijn.…
Volgende week staat Pasen alweer voor de deur en dat vieren we natuurlijk met een…
Ik vind gnocchi altijd net kleine aardappelkussentjes om op te eten. Zo lekker zacht en…
Appels en kaneel horen nou eenmaal bij elkaar! Momenteel vind je ze ook regelmatig in…
View Comments
Gefeliciteerd! Wat een prachtig meisje.