Hi Allemaal! deze maand geen uitgebreid fotodagboek. Maar er is natuurlijk wel heel heugelijk nieuws dat wij met jullie willen delen! Afgelopen maand zijn wij de trotse ouders geworden van LAURA ! 

Mijn man Dylan en ik zijn natuurlijk in de 7e hemel en genieten onwijs van onze kleine meid. Via social Media had ik al een aantal hele leuke en lieve reacties van lezers mogen ontvangen.

Mijn dank hiervoor. En wat leuk om te lezen dat iedereen zo met ons mee heeft geleefd de afgelopen weken.

Wij gaan lekker verder met genieten van ons gezinnetje en dan lezen jullie komende maand wel weer een nieuw uitgebreid fotodagboek.

Bedankt en heel veel liefs,

Betty & Dylan.

Betina Oostveen

Betina Oostveen houdt erg van eten en koken. Inspiratie komt vaak van reizen naar (verre) landen en een multiculturele familie- en vriendenkring. Daarnaast is fotografie een enorme hobby, en zijn alle foodfoto's van eigen hand.

View Comments

Recent Posts

Gebakken vleermuizen vleugels

Op zoek naar een lekkere vlezig borrelhapje voor Halloween? Deze krokant gebakken vleermuizen vleugels zijn…

2 dagen ago

31x Film tips voor Halloween

Vandaag begint Oktober, DE maand die bekend staat om de feestdag Halloween! Om een beetje…

3 dagen ago

Makreelsalade voor op brood

Kan jouw boterham wel wat proteine gebruiken? De keuze is veel groter dan plakjes kipfilet…

5 dagen ago

Wilde rijstsalade met gegrilde halloumi

Voor de Meatless Monday van vandaag maakte ik deze kleurrijke en gezonde wilde rijstsalade met…

6 dagen ago

Pumpkin Spice Latte

Elk jaar kijken velen uit naar het moment dat de 'Pumpkin Spice Latte' weer verkrijgbaar…

1 week ago

20x Recepten met pompoen

Tijdens de herfstmaanden kunnen we niet om de pompoenen heen! Wij zijn er dol op…

1 week ago